Наші проєкти

Університет Григорія Сковороди в Переяславі активно розвивається у напрямку міжнародною та проєктною діяльністю. Ми невпинно шукаємо нові можливості для участі у програмах та проєктах, що допомагає нам розвиватися на арені українських та міжнародних ЗВО.  За умов посилення конкуренції за найбільш талановитих абітурієнтів, студентів, дослідників та іміджових професорів, академічних та бізнес-партнерів, роботодавців тощо, участь у міжнародних наукових та освітніх програмах стає критично важливою для стратегічного розвитку Університету. Одним з ключових елементів такої міжнародної та проєктної діяльності є участь Університету Григорія Сковороди в Переяславі у проєктах Еразмус+.

Університет має обширний список реалізованих проєктів та є учасником ще діючих проєктів Еразмус+. Серед них: