Програма академічної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича

Для розвитку інтернаціоналізації нашого Університету, підвищення рівня його привабливості для абітурієнтів між Університетом Григорія Сковороди в Переяславі та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) укладено договір про співпрацю (новину можна переглянути тут).

Метою співпраці встановлено налагодження зв’язків між академічним персоналом обох закладів вищої освіти та розвивати академічні обміний обміни учасниками різних форм післядипломного навчання шляхом організації літніх курсів та інших програм.

Напрямами співпраці визначено:

• Обмін досвідом, організація консультацій та взаємних візитів та читання лекцій представниками обох Університетів;
  • Сприяння участі молодих науковців у конференціях та симпозіумах;
  • Сприяння проведенню досліджень молодими вченимиобох Університетів;
  • Сприяння обміну науковцями та студентами;
  • Обмін публікаціями та науковою інформацією.

В межах встановленого співробітництва керівництвом Університету імені Адама Міцкевича в Познані надано можливість для здобувачів вищої освіти нашого Університету безкоштовно навчатись протягом семестру за програмою академічних обмінів (мобільності).

Учасникам обміну пропонується:

• навчання в очному режимі (офлайн), яке викладатиметься англійською мовою;
  • вибір дисциплін, які студент буде відвідувати;
  • проживання в гуртожитку або в орендованій квартирі;
  • безкоштовні курси польської.

Для реєстрації на участь у програмі студенту необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/9Xn8RBfcpQSAczS4A.

Пакет документів, необхідних для участі у програмі:

• Форма заявки (завантажується після реєстрації);
  • Академічна довідка з університету;
  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B2 (відповідний сертифікат, диплом або підтвердження володіння достатнім рівнем від університету);
  • Скан-копія закордонного паспорта;
  • Студентський квиток;
  • Фото для студентського квитка.

Наразі відкрито набір здобувачів вищої освіти усіх рівнів до участі у програмі на весняний семестр 2021/2022 навчального року та на осінній семестр 2022/2023 навчального року.

За детальною інформацією стосовно участі у програмі просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків (1 корпус, ауд. 426; internationalphdpu@gmail.com; +380638634535)

Не зупиняємося на досягнутому, крокуємо дружньою командою Університету далі!