Erasmus+ Youth «Обмін культурною спадщиною»

На початку 2019 року вчителі та студенти університету мали змогу долучитися до проекту Еразмус + «Tracing Cultural Heritage», що передбачає обмін культурною спадщиною між різними націями, формування у сучасної молоді полікультурної компетентності, поваги до історії як власного народу, так і сусідніх держав. Проект відбувся за підтримки турецького фонду Ensar Vakfi, Центру міжкультурного спілкування та безпосередньо нашого університету. Українські учасники вивчали нові художні види та технології традиційного турецького мистецтва, студенти отримали практику з арабської каліграфії, тезхіпу та ебру. Водночас делегація з України презентувала традиційне для українського народу писанкарство, запропонувала колегам з Туреччини попрактикуватися у роботі з паперопластикою, витинанками та декупажем.

Закінчився проект спільною виставкою художніх робіт делегації України та Туреччини. На захід завітала та виступила консул Генерального консульства України у Стамбулі Пасинчук Катерина Анатоліївна. Українську делегацію також підтримали давні партнери нашого університету – Стамбульський фонд науки та культури, зокрема, його представник Ільхам Мірадж.