Долучення до навчання в рамках чеського проєкту

Проєкт «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», реалізований у період з травня 2019 року до грудня 2021 року. Реалізує  Університет імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку.

Головна мета проєкту – сприяти розвиткові вищої освіти в Україні за допомогою навчання представників університетів, які залучені у сферах, що є важливими для ефективного управління закладами вищої освіти та інтернаціоналізації.

Проєкт «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів та  інтернаціоналізацію освіти.

Програма стажування передбачала проходження циклу тренінгів, лекцій та практичних семінарів, присвячених вивченню системи вищої освіти Чехії та забезпеченню вільного доступу до неї.

Переглянути матеріали проєкту можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ZLycjIZITBJhX0KmtVIEW9NZ0h_plUBJ?usp=sharing