ПОЛЬСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ (NAWA)

Польське національне агентство з питань академічного обміну (NAWA, польською : Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) – це польська установа, створена з метою організації двосторонніх обмінів студентами та вченими між Польщею та іншими країнами.

Інтернаціоналізація дає можливість обмінюватися знаннями, досвідом та відкриттями, дозволяє багатогранно використовувати дослідницький потенціал науковців та інфраструктури та сприяє підвищенню якості викладання. Визнаючи важливість інтернаціоналізації, Міністерство науки та вищої освіти Польщі ініціювало створення Національного агентства з академічного обміну (NAWA) у жовтні 2017 року .

NAWA працює над інтернаціоналізацією польської науки, підтримуючи та стимулюючи міжнародне наукове співробітництво та академічний обмін. Агенція націлена на зміцнення наукових досягнень, інтернаціоналізацію польських університетів та наукових установ, а також на просування Польщі – її мови та культури з метою формування іміджу країни, що пропонує цікаві освітні та дослідницькі можливості. Ці цілі реалізуються завдяки широкій програмі агентства.

Також, установа поширює цікаву інформацію про польську систему освіти та науки.

Більше про можливості