Подвійні дипломи - Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Подвійні дипломи

Учасники програми двох дипломів навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

Програма двох дипломів є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні.

Тепер для одержання загальновизнаного диплому престижного європейського університету не обов’язково додатково навчатися протягом 3-4-х років за межами рідної країни.

Студент програми двох дипломів отримує ґрунтовні знання з економічних дисциплін відповідно до вимог академічних шкіл української та іноземної сторін.

Випускник програми двох дипломів отримує можливість успішно працевлаштуватись як на ринку праці України, так і країн ЄС.

Навчання за програмою двох дипломів дозволяє відчути неперевершену атмосферу академічної мобільності, в яку вливається студентська спільнота провідних країн світу. Поєднання фахових дисциплін, мовної практики, відвідування цікавих місць та живого спілкування дозволяють відчути справжню атмосферу європейської освіти. Яскраві спогади про незабутньо проведений час не лише на студентській лаві, а й за стінами університету, супроводжуватимуть випускника програми протягом усього життя.

На сьогодні діють загальноуніверситетські угоди з Центрально-Європейським університетом у м. Скаліца (Словацька Республіка) та Академією імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Тісно розвивається співпраця в цьому напрямі з Вищою школою Humanitas в Сосновце (Польща). Також, наразі для студентів університету доступною є участь у програмі «афілійованого диплому», що реалізується спільно з Швейцарською вищою школою бізнесу в Монтре (Швейцарія).

Skip to content