Співпраця з Університетом Сент-Лео (США)

Університет Сент-Лео – це один з найстарших католицьких університетів у Флориді, який пропонує ліберальну освіту для людей будь -яких релігійних поглядів. Університет прагне створити умови для гармонійного інтелектуального, фізичного та духовного розвитку. Програма кожного університету відображає відповідні тенденції на ринку праці та в суспільстві та пропонує ефективну підготовку для успішної реалізації у професійній галузі. Навчальна модель університету Сент -Лео базується на моральних цінностях: пристойності, відповідальності, повазі до себе та інших.

Університет має чудову академічну атмосферу – для студентів та викладачів найвищою цінністю є любов до знань. Студенти відчувають себе легко, можуть вільно висловлювати свої погляди та обмінюватися думками з іншими, знаючи, що шанобливе та толерантне ставлення до інших є одним із найважливіших правил життя закладу освіти.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП) має тісно налагоджену співпрацю з Університетом Сент-Лео за кількома напрямами діяльності:

Хочемо висловити щиру вдячність керівництву і колективу Університету Сент-Лео, і, зокрема, Сергію Борисову, за постійну підтримку, пошук і реалізацію нових напрямів роботи.