Програми одностороннього обміну

AU-PAIR

Доступні програми Au-Pair в Німеччини, Голландії або США.

Що таке Au-Pair?

Це одна з найпопулярніших програм міжнародного культурного обміну, в якій бере участь молодь з усього світу. Учасник програми (його і називають Au-Pair) виконує роль старшого брата або сестри по відношенню до молодших дітей в сім’ї, яка його приймає. У свою чергу сім’я, яка приймає забезпечує Au-Pair проживання, харчування, кишенькові гроші (від 300 до 800 у.о. / місяць), а також оплачує мовні курси і двотижневу відпустку.

Простіше кажучи, це програма базується на догляді за дітьми із можливістю навчання на мовних курсах, проживанням та харчуванням в сім’ях.

Програма допоможе Вам:

• Удосконалити знання іноземної мови;

• Провести цілий рік в Європі (Німеччина, Голландія або США);

• Отримати незабутні враження, знайти нових друзів з усього світу і помандрувати;

• Познайомитися з культурою, традиціями, побутом та особливостями країни;

• Отримати можливість вступу до іноземного університету країни перебування після закінчення програми.

Учасникам Au-Pair надається:

• Безкоштовне харчування та проживання в окремій кімнаті, а також медичне страхування.

• «Кишенькові гроші» від $ 350 до $ 780 в місяць (в залежності від країни).

• Вільний час для відвідування мовних курсів та культурних заходів.

• Один вільний день на тиждень.

• Можливість безкоштовно подорожувати разом з приймаючою сім’єю.

• 2-х тижневу оплачувану відпустку

Work and Travel USA

Програма Work and Travel USA дає можливість українським студентам у період літніх канікул працювати в американській компанії, стажуючись в ній протягом 3 місяців, а після цього помандрувати по території США. Work and Travel USA це не тільки робота для студентів в Америці, це ще й практика англійської мови, незабутні подорожі по США, Канаді та Мексиці, безцінний досвід роботи в американських компаніях та нові знайомства й враження. Це найкращий спосіб провести літні канікули з користю!

Вимоги програми Work and Travel USA:

• вік 18-23 роки на момент від’їзду;

• обов’язково – студент денної форми навчання;

• базове знання англійської мови, але не нижче Intermediate, щоб не загубитися в США;

• самостійність і готовність пробути далеко від рідних і близьких 3-4 місяці.

Ви відповідаєте усім запропонованим критеріям? Тоді Ви – ідеальний кандидат для участі в програмі Work and Travel USA.

Work and Travel Turkey

Ми будемо працювати з кращими компаніями на Турецькому ринку, які нададуть кандидатам безкоштовно візу – тільки офіційне працевлаштування по робочій візі, страховку, переліт в обидві сторони, проживання, харчування, навчання і т.д. Тривалість контрактів залежить від готелю – в середньому 6 місяців, оскільки сезон в Туреччині починається з квітня і закінчується в жовтні.

ПОЗИЦІЇ:

BAR WAITER,

FRONT OFFICE

DEMI CHEF

ВИМОГИ:

Вік від 18 до 32 – не тільки для студентів

Знання англ. хоча б мінімальне.

Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий (в залежності від позиції)

КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ:

Безкоштовний соц. пакет: віза, переліт, мед. страховка, проживання (4 людини в кімнаті), харчування, навчання. Житло зазвичай розташоване на території готелю або за її межами та недалеко від пляжу. Дівчата і хлопці проживають в окремих будівлях.

Робочий графік – 48 годин на тиждень, 8 годин в день. Якщо кандидат працює більше, тоді компанія доплачує за overtime (понаднормові).

Робочу візу – тільки офіційне працевлаштування