Підписано угоду про співпрацю з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Підписано угоду про співпрацю з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані

Міжнародна та проєктна діяльність є одним з провідних напрямів розвитку Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Завдяки активній взаємодії команди Університету та Посольства Республіки Польща в Києві стало можливим підписання угоди про співпрацю з одним із провідних ЗВО Польщі – Університетом імені Адама Міцкевича в Познані.

У п’ятницю, 19 листопада 2021 року, до УГСП завітали представники Посольства Республіки Польща в Києві – керівник секції науково-освітнього співробітництва пані Ева Матушек-Загата та її помічниця. На зустрічі були присутні ректор університету Віталій Коцур, проректорка з міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Оксана Ковтун, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник та проректор з наукової та інноваційної діяльності Василь Дудар.

До зустрічі в режимі онлайн-конференції (через платформу ZOOM) долучилися представники Університету імені Адама Міцкевича в Познаніпроректор з міжнародного співробітництва Рафал Вітковський, заступник декана з мистецтва та міжнародного співробітництва Мацей Гузнічак, керівник міжнародного офісу Йоанна Барщ та  представник міжнародного офісу Костянтин Мазур. Звучали щирі вітання та висловлювалися сподівання на плідну подальшу співпрацю, було озвучено перспективні напрямки спільної роботи, пропозиції для студентів та науково-педагогічних працівників УГСП. Підсумком зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю між Університетом Григорія Сковороди в Переяславі та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані.

Ми висловлюємо сподівання на подальшу плідну співпрацю між Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, Університетом імені Адама Міцкевича в Познані та Посольством Республіки Польща в Києві!

Нагадаємо, що із березня по травень 2021 року викладачі та здобувачі вищої освіти Факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва під керівництвом Ігнатенко Н.В. та Факультету історичної і соціально-психологічної освіти під керівництвом Дем’яненко Б.Л. долучилися до міжнародного проєкту «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів», організованого Посольством Республіки Польща в Києві. Для підведення підсумків та живого спілкування із учасниками проєкту, до нашого ЗВО у червні завітали представники Посольства Республіки Польща в Києві.