Набір на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP)

Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP) для мотивованої та активної молоді з Молдови та України.

Мета програми – створювати можливість людям з різних країн зустрічатися та пізнавати один одного. Таким чином ми хочемо будувати та розвивати відносини в нашій частині Європи. Орієнтиром в цьому процесі є люди, інституції та організації з Польщі, які діляться з учасниками своїми історіями успіху та викликами.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоча на відпочинок не залишається багато часу, спільне дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає змогу пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та знайти нових друзів.

Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вищих навчальних закладів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

  1. бути громадянином/-кою Молдови або України
  2. проживати і навчатися у вищих навчальних закладах країн-учасниць програми (Молдови і України), або в таких країнах як: Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина та Чехія
  3. бути народженим/-ою у проміжку між: 1 липня 2002 – 30 червня 2006 року
  4. мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту щонайменше до 31 березня 2025 року)
  5. не бути у минулому учасником Програми Study Tours to Poland

ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 9 липня 2024 року включно (до 23:59 за польським часом)

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 31 липня 2024 року на вказану в заявці електронну пошту

 ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВІЗИТІВ

Візити проводитимуться у жовтні-листопаді 2024 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту 11 днів.

ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ

  • проживання у гостелі/гуртожитку (у багатомісних кімнатах з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми візиту
  • триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)
  • допомога в отриманні безоплатної візи на період участі у STP
  • часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні

ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Програма Study Tours to Poland фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

Витрати на реалізацію програми: Організатори беруть на себе всі витрати на підготовку та реалізацію програми візиту до Польщі

Витрати на проживання та харчування: Організатори покривають всі витрати на проживання та триразове харчування учасників/-ць на території Польщі під час візиту в рамках Програми STP.

Витрати на проїзд: Організатори забезпечують часткове відшкодування витрат на проїзд з місця навчання учасника/-ці до місця реалізації візиту в рамках STP та повернення до місця навчання. Розмір відшкодування витрат є залежний від подоланої відстані в межах країни. Наприклад, особи, що керуватимуться до Польщі з України отримають компенсацію коштів в межах 250-400 злотих (найменша ставка для осіб з найближче розташованих регіонів, найбільша – для віддалених).

Спосіб приїзду, транспортний засіб, дата виїзду та розмір витрат на подорож обов’язково обговорюються кожним учасником з організаторами перед візитом і мають бути схвалені ними. Витрати на проїзд не схвалені організатором не відшкодовуватимуться в повному вимірі.

Витрати на медичне страхування: Для візиту в рамках STP обов’язковою умовою є придбання медичної страховки на весь термін перебування в Польщі. Страховка повинна забезпечувати кошти лікування та перебування в лікарні. Витрати на страховку учасник/-ця покриває самостійно.

ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

  1. Для її заповнення необхідно підготувати відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, png або jpg, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 500 КВ:

  • залікова книжка або її електронний еквівалент – сторінки з оцінками за останні два закінчені семестри, для студентів першого курсу – за один.
  • рекомендаційний листзгідно з інструкцією, написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу особи, яка надає рекомендацію, або сканом оригіналу рекомендації з власноручним підписом особи, яка надає рекомендацію. Лист повинен містити читабельне ім’я та прізвище цієї особи, назву посаду та контактні дані: електронну адресу і і номер телефону.

Увага! Відскановані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата, щоб було зрозуміло, який документ знаходиться в середині та до кого він належить. Назви файлів треба записувати латинськими літерами таким чином:ocinky_petrenkorekomendacia_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів, тощо!!!

  1. У кандидата/-ки є можливість створення чорнового варіанту заявки. При потребі відредагувати заявку, можна повернутися до останнього збереженого варіанту, використовуючи персональний код, поданий наприкінці формуляра, який необхідно записати.
  2. Перед відправленням заявки необхідно перевірити, чи електронна адреса записана без помилок. Це важливо, оскільки підтвердження про реєстрацію надходить автоматично на поданий в заявц e-mail.

У разі виникнення запитань звертайтеся за адресою:ewa.romanowska@borussia.pl

Джерело: Study Tours to Poland