Оголошено конкурс на фінансування німецько-української науково-дослідницької співпраці для сталого відновлення

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > МОН України > Оголошено конкурс на фінансування німецько-української науково-дослідницької співпраці для сталого відновлення

Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини оголосило «Конкурс на фінансування німецько-української науково-дослідницької співпраці для сталого відновлення».

Метою конкурсу є підтримка українських вчених та збереження їх можливостей.

В рамках проєктів німецькі та українські партнерські установи спільно працюватимуть над темами досліджень і розробок, що становлять взаємний інтерес. Тематика проєктних заявок може включати, але не обмежуватися такими напрямами:

  • Дослідження, пов’язані з енергетикою, охороною здоров’я, сільським господарством або транспортом;
  • Інформаційні, виробничі або біотехнології;
  • Дослідження нових матеріалів;
  • Міждисциплінарні гуманітарні, соціальні та економічні науки, наприклад, у зв’язку з реформами в галузі політики, права або економіки;
  • Зелений перехід або захист навколишнього середовища.

У проекті обов’язковою є участь принаймні однієї партнерської організації з України.

Проєктом повинна бути передбачено передача частини фінансування від німецької сторони партнерській установі в Україні. Особлива увага приділяється залученню молодих вчених як у Німеччині, так і в Україні.

Максимальна сума гранту складає 300 000 тис. € на один проєкт на період до 36 місяців.

Строк подачі проєктних заявок: не пізніше 31 січня 2025.

З докладною інформацією щодо конкурсу можна познайомитися за покликанням.

Неофіційний переклад тексту конкурсу на українську та англійську мови можна завантажити тут:

Довідково: нагадаємо, що співпраця України та Німеччини у сфері науки, технологій, інновацій та вищої освіти є стратегічною, започатковані та розвиваються числені двосторонні ініціативи щодо підтримки і розвитку української науки, зокрема українсько-німецькі центри передових досліджень. Продовжується виконання 15 спільних білатеральних наукових проєкти. Актвина співпраця підтверджується й підписанням двосторонньої угоди, яке відбулось у жовтні цього року в Києві під час візиту німецької делегації в Україну.

Джерело: МОН України