Міжнародна і проєктна діяльність у нашому Університеті набирає нових обертів. Із березня по травень цього навчального року викладачі та здобувачі вищої освіти Факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва під керівництвом Ігнатенко Н.В. та Факультету історичної і соціально-психологічної освіти під керівництвом Дем’яненко Б.Л. долучилися до міжнародного проєкту «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів», організованого Посольством Республіки Польща в Києві. Для підведення підсумків та живого спілкування із учасниками проєкту, до нашого ЗВО завітали представники Посольства Республіки Польща в Києві – керівник секції науково-освітнього співробітництва пані Ева Матушек-Загата та її помічниця.
На зустрічі звучали щирі вітання та висловлювалися сподівання на плідну подальшу співпрацю від ректора університету, академіка Віктора Коцура, проректорки з міжнародних зв’язків та проєктної діяльності, Оксани Ковтун, проректора з навчально-методичної роботи, Вячеслава Різника, представників двох потужних структурних підрозділів університету – Факультету історичної і соціально-психологічної освіти та Факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва.
Представниця посольства, Ева Матушек-Загата, передала вітальні адреси від лекторів проєкту «Мистецтво в дії» та розповіла про можливості налагодження подальшої співпраці через координацію із лекторами, які надавали свої контакти протягом проєкту, та завдяки програмам польської національної агенції академічних обмінів NAWA. Детально із програмами і проєктами, до яких можуть подаватися на конкурс науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти нашого Університету можна ознайомитися на сайті агенції.
По завершенню зустрічі для представників Посольства Республіки Польща було проведено екскурсію університетом студенткою Факультету історичної і соціально-психологічної освіти Тетяною Динько, на якій відбулося знайомство із музеєм Університету, мистецькими аудиторіями та інноваційними класами ICR і НУШ, створеними в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 MoPed факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва та бібліотекою нашого вишу.
Після знайомства із університетом було організовано екскурсійну програму Музеєм народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини НІЕЗ «Переяслав», де гості познайомитися з культурною та історичною спадщиною Переяславщини.
Ми висловлюємо сподівання на розвиток співпраці між Університетом Григорія Сковороди в Переяславі та Посольством Республіки Польща в Києві і з нетерпінням чекаємо знову чекаємо їх до себе на гостину!