Пропонуємо до уваги Сковородинівців добірку грантових можливостей для наукової спільноти:
- Програма менторства “Shape the future of a Researcher coming to Europe”
Ця ініціатива, як частина проекту EURAXESS TOP IV «Відкритий для світу», спрямована на заохочення та сприяння транснаціональній мобільності шляхом сприяння співпраці між дослідниками з Європейського дослідницького простору (ERA) та країн EURAXESS Worldwide . У рамках цієї програми досвідчені дослідники матимуть унікальну можливість наставляти дослідників на ранніх стадіях та підтримувати їх інтеграцію та розвиток кар’єри в перспективі міжнародної мобільності.
Цільова група: молоді дослідники з третіх країн, зацікавлені в міжнародній мобільності в європейській країні (підопічні), і висококваліфіковані дослідники, які готові підтримати інтеграцію дослідників із третіх країн у європейську країну (ментори).
Дедлайн: на постійній основі
Детальніше за посиланням: http://surl.li/eobth
- The Kolasky Visiting Research Fellows
Канадський інститут українських студій (КІУС) запрошує науковців, які є громадянами України та пов’язані з університетами чи науково-дослідними установами в Україні, до участі у конкурсі на здобуття стипендії ім. І. Коласки для проведення наукової роботи в інституті.
Стипендія: 3 000 канадських доларів щомісяця.
Тривалість: До чотирьох місяців.
Дедлайн: 1 березня 2023 року
Детальніше за посиланням: http://surl.li/eobvn
- TÜBİTAK – Fellowships for Visiting Scientists and Scientists on Sabbatical Leave
Стипендії для запрошених вчених і вчених у відпустці були відкриті для запрошення вчених-резидентів за кордоном до Туреччини та надання можливості запрошеним вченим виконувати всі види академічної та науково-дослідної діяльності в університетах та інститутах Туреччини під час періоду академічної відпустки .
Дедлайн: постійно відкрита до вичерпання фінансування
Детальніше за посиланням: http://surl.li/eobwj
- Стипендії Шведського інституту по програмі VISBY
Стипендія SI для глобальних професіоналів пропонує унікальну можливість розвиватися професійно та академічно, пізнати шведське суспільство та культуру, а також побудувати довгострокові відносини зі Швецією та іншими світовими професіоналами. Аспіранти та науковці можуть подавати заявки для участі в програмі ‘Visby”, яка передбачає проведення досліджень терміном до 6 – 12 місяців (залежно від статусу науковця). Необхідні документи: мотиваційний лист, рекомендаційний лист, CV, диплом чи транскрипт оцінок, закордонний паспорт, орієнтовний план дослідницької роботи, список публікацій (за наявності).
Дедлайн: 28 лютого 2023 року
Детальніше за посиланням: http://surl.li/ajlfu