Гранти, програми та проєкти

Програма “ПАУЗА (PAUSE) -Україна”

Програма ПАУЗА (PAUSE) відкриває спеціальний проект для надання невідкладної допомоги українським дослідникам, які знаходяться в групі ризику, завдяки екстренному фонду, наданому французьким Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій.

Приймаючим закладам, які хочуть брати участь у цьому проекті, надається невідкладна матеріальна допомога для фінансування перебування українського дослідника/дослідниці та його/її сім’ї у разі потреби на три місяці. Відповідна сума буде визначена та індексована відповідно до кількості прийнятих осіб (одна людина, пара, сім’я).

Це екстренне розміщення у Франції може дозволити досліднику підготувати разом з приймаючою установою заявку на програму PAUSE відповідно до звичайних процедур і класичних критеріїв програми, на основі спільного фінансування.

Як подати заявку ?

Приймаюча установа має заповнити спрощену форму заявки в Інтернеті разом із такими документами:

  • Лист-зобов’язання від керівника установи, який зобов’язується прийняти дослідника протягом трьох місяців
  • Банківські реквізити від приймаючої установи
  •  Копія паспорта або, якщо цього немає, документа, що посвідчує особу дослідника та членів його або її сім’ї
  •  Резюме дослідника

Платформа для подання заявок: https://candidatures-pause.college-de-france.fr/index.php/pause-ukraine/ 

Детальніше: EUA

Швидка підтримка спроможностей громадянського суспільства України діяти в надзвичайних обставинах

ІСАР Єднання запустив грантовий конкурс із оновленою і спрощеною процедурою “ШВИДКА ПІДТРИМКА СПРОМОЖНОСТЕЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ ОБСТАВИНАХ”

Мета конкурсу:

  • Дати ресурс організаціям громадянського суспільства, щоб вони змогли швидко відреагувати на виклики і потреби у воєнних умовах.

Пріоритети конкурсу

  • Організація змінює свою діяльність і адаптовується до воєнних умов. 

Організація змінює діяльність відповідно до потреб і викликів своєї цільової аудиторії,  громади та/чи спільноти, з якою взаємодіє.  Бюджет проєкту може включати: витрати на розробку нових планів або політик/процедур, дослідження потреб нових цільових аудиторій, розробку нових послуг, адміністративні видатки тощо. 

  • Організація підтримує свою спільноту (діти, вразливі групи населення, постраждалі внаслідок воєнних дій тощо) за допомогою громади. 

Бюджет проєкту може включати: видатки, пов’язані з вирішенням гуманітарних потреб цільових аудиторій та громад, організацією збору коштів/ресурсів на потреби, пов’язані з воєнними діями та їх наслідками.

  • Активності спрямовані на безпеку громадських організацій та благодійних фондів. 

Підвищення безпеки персоналу, даних та обладнання. Бюджет може включати:  навчання щодо основ безпеки (у тому числі цифрової), розробку комплексних безпекових планів, аудит цифрових ресурсів,  проведення заходів для забезпечення безпеки. 

  • Моніторинг ситуації в країні 

Здійснення моніторингових заходів у різних сферах: дотримання прав людини, воєнних злочинів, корупційних дій, потреб людей, які постраждали внаслідок воєнних дій тощо. 

  • Інші заходи, спрямовані на те, щоб посилити спроможність громадських організацій та благодійних фондів швидко реагувати і діяти  в умовах надзвичайних обставин

ІСАР Єднання може підтримати інші заходи, спрямовані на підвищення спроможності ОГС діяти в умовах надзвичайних обставин.

 

Конкурс спростили до 1 етапу. Протягом 3 днів ІСАР Єднання дає відповідь про результати розгляду заявки.

Для подачі заявки треба надіслати текст заявки (у форматі pdf чи word) з детальним і обґрунтованим бюджетом (у форматі excel) та банківську довідку з реквізитами на пошту u2u.ednannia@gmail.com. Детальнішу інформацію можна скачати за посиланням.

Прийом заявок відбувається на постійній основі з 25.02.2022 і до офіційного закриття конкурсу шляхом окремого оголошення.

Джерело: ГУРТ

Гранти на дослідження DAAD

Основною метою цієї програми є популяризація дослідницьких проєктів у контексті докторських програм.

Хто може подати заявку?

Відмінно кваліфіковані докторанти, молоді вчені та вчені (крім докторантів), які закінчили ступінь магістра або диплом, або, у виняткових випадках, ступінь бакалавра не пізніше того часу, коли вони розпочнуть свої грантові дослідження.

Що можна фінансувати?

Дослідницький проєкт або курс безперервної наукової освіти у державному чи визнаному державою вищому навчальному закладі Німеччини або не в університетському науково-дослідному інституті, який проводиться за погодженням з науковим радником у Німеччині.

Тривалість фінансування

  • Від 7 місяців до максимум 12 місяців; тривалість гранту визначається приймальною комісією і залежить від проєкту, про який йдеться, та графіка роботи заявника.
  • Грант не підлягає поновленню.

Виплати

  • Залежно від академічного рівня, щомісячні виплати
    складають : 861 євро- для випускників,
    1200 євро- для докторантів
  • Виплати на страхування здоров’я, нещасного випадку та особистої відповідальності
  • Витрати на відрядження , якщо ці витрати покриваються країною або іншим джерелом фінансування
  • Одноразова допомога на дослідження

За певних обставин власники грантів можуть отримати такі додаткові пільги:

  • щомісячна орендна субсидія
  • щомісячна допомога супроводжуючим членам сім’ї
  • У разі інвалідності або хронічної хвороби: субсидія на додаткові витрати, які є результатом інвалідності або хронічної хвороби і не покриваються іншими постачальниками фінансування: Додаткова інформація

Щоб дозволити власникам грантів вивчати німецьку мову під час підготовки до перебування в країні, DAAD пропонує такі послуги:

  • Оплата курсів за онлайн -мовний курс після отримання листа про стипендію
  • за необхідності: Мовні курси (2, 4 або 6 місяців) до початку дослідницького перебування в Німеччині; DAAD вирішує, чи фінансувати участь власника гранту та як довго, залежно від мовних знань та проекту. Якщо стипендія мовного курсу надається, а робоча мова в приймаючому інституті – німецька, участь у ній є обов’язковою. Через пандемію курси німецької мови можуть проходити онлайн.
  • Допомога за обраний особисто курсом німецької мови протягом періоду гранту
  • Відшкодування зборів за тестування TestDaF або DSH, які проходять або у вашій країні після отримання листа про стипендію, або в Німеччині до закінчення періоду фінансування

Яким вимогам необхідно відповідати?

  • Як правило, ви повинні закінчити навчання не раніше ніж за шість років до закінчення терміну подачі заявки. Якщо ви вже розпочали докторську ступінь, початок докторської ступеня не повинен бути раніше ніж 3 років тому.
  • Ваша заявка не може бути розглянута, якщо ви проживали в Німеччині більше 15 місяців на час подачі заявки.

Мовні навички

  • Необхідний рівень мови залежить від навчальних планів та предмета заявника: У мистецтві, суспільних науках та в праві зазвичай очікується принаймні гарне знання німецької мови. Щодо природничих та технічних наук, докази належного володіння англійською мовою також можуть бути прийняті, якщо в приймаючому інституті володіють англійською мовою.

Документи заявки

Сертифікати, підтвердження кредитів, сертифікати та переклади можуть бути відскановані у несертифікованій формі та завантажені на портал DAAD. DAAD залишає за собою право вимагати завірені копії документів.

Документи, які потрібно завантажити на портал DAAD

  • Онлайн -заява
  • Повна біографія в табличній формі (макс. 3 сторінки)
  • Список публікацій (макс. 10 сторінок), якщо є
  • Пропозиція, підготовлена ​​та сформована вами, а також опис попередніх дослідницьких робіт (загалом не більше 10 сторінок). Пропозиція – це обширний та детальний опис науково -дослідного проекту, який обговорювався з науковим керівником. Будь ласка, також прочитайте нашу Важливу інформацію про стипендію / розділ В, пункт 2.
  • Графік планових дослідницьких робіт
  • Лист, що підтверджує керівництво науковим радником у Німеччині, яке посилається на пропозицію заявника та підтверджує, що приймаючий інститут надасть робоче місце
  • Свідоцтво про вищу освіту із зазначенням остаточної оцінки (ів): сертифікат має бути наданий до початку досліджень за підтримки гранту, якщо він не доступний на момент подання заявки.
  • Інші документи, що підтверджують вашу заявку (приклад: довідки про роботу, докази практичної підготовки/стажування чи соціальної прихильності тощо)
  • Сертифікат німецької мови – мовні сертифікати можуть бути видані одним із місцевих лекторів DAAD. Ці мовні сертифікати не замінюють необхідного мовного сертифіката для навчання у німецькому університеті.
  • Переклади німецькою або англійською мовами документів, поданих національною мовою (завантажуватись із відповідними документами)
  • Крім того, сертифікат англійської мови, якщо мова вашого дослідження – англійська

Поточна примітка: Якщо мовний сертифікат є частиною документів для подання заявки, зверніть увагу на наступне: В абсолютному винятку, якщо ви не можете подати мовний сертифікат через корону (наприклад, через закриття університетів або мовних центрів тестування, і якщо також неможливий цифровий мовний тест). Будь ласка, завантажте відповідне обґрунтування з самооцінкою вашого поточного рівня мови відповідно до CEFR замість відсутнього документа (поради щодо самооцінки ваших мовних знань можна знайти тут, у розділі А, пункт 8 ).
У цих випадках відсутність мовного сертифіката не призводить до офіційного відхилення Вашої заяви про стипендію DAAD. Однак подані мовні сертифікати включаються до оцінювання. Якщо ви отримаєте мовні сертифікати після закінчення терміну подання заявки, надішліть їх пізніше.
Зверніть увагу, що вам все одно знадобиться доказ володіння мовою, щоб подати заявку на місце у німецькому вищому навчальному закладі і таким чином мати можливість отримати стипендію.

Процедура подання заявки відбувається онлайн через портал DAAD.

Інформаційно-консультативні центри

DAAD Information Centre Kiew
pr. Peremohy 37 (KPI), Korpus 6
03056 Kiev
Ukraine
Tel .: +380 (44) / 204 85 41
Fax .: +380 (44) / 204 82 69
E-Mail .: info@daad-ukraine.org
WWW .: www.daad-ukraine.org

Джерело: https://www.daad-ukraine.org/uk/poshuk-stipendij/stipendien-datenbank-uk/?type=a&origin=17&subjectgroup=B&q=0&status=4&page=0&onlydaad=0&language=en&id=0&pg=1&detail_to_show=57140602

FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM 

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії .

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

Вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу (упродовж усіх етапів конкурсного відбору й до моменту прийняття та остаточного ухвалення рішення щодо участі у Програмі);
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії ;
  • вільно володіти англійською мовою;
  • повернутись в Україну на 2 роки по завершенні терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів;
  • закордонний паспорт.

Умови гранту:

Програма розпочинається у серпні з обов’язкової тижневої ознайомчої сесії та триває 9 місяців; не передбачає отримання ступеня по її завершенні.

Коло обов’язків учасників Програми включає викладання та асистенцію у викладанні української мови – 20 годин на тиждень; студіювання у кожному семестрі мінімум двох дисциплін, одна з яких американістика; позауніверситетське спілкування із членами громади: організація й проведення культурно-освітніх подій, зустрічей, мовних клубів тощо.

Після першого семестру стипендіати з країн-учасниць Програми – близько 400 осіб – зустрінуться на об’єднавчій конференції, аби поділитись своїми напрацюваннями й обговорити успішні викладацькі практики.

Учасники Програми отримують:

  • щомісячну стипендію;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Програма не передбачає перебування членів родин разом зі стипендіатами у США.

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Просимо уважно ознайомитись: Інструкції до заповнення анкети

  • [онлайнова анкета]
  • три рекомендаційні листи: онлайн – форми, які заповнюють англійською мовою зареєстровані рекомендодавці в анкеті відповідно до інструкцій;
  • копії наявних академічних документів, завірені установою, що їх видала, із засвідченим (у бюро перекладів або у відділі міжнародних зв’язків) перекладом англійською: дипломи про вищу освіту й додатки до них; дипломи про присудження наукового ступеня; копії усіх сторінок залікової книжки для студентів старших курсів, які не отримали диплому на момент подання на конкурс;
    • на першому етапі конкурсу копії документів подають українською мовою або мовою оригіналу. Завіряти копії не потрібно. Скановані документи необхідно завантажити в онлайнову анкету.
  • обов’язкова додаткова форма: Згода на обробку персональних даних
    • видруковану, з датою заповнення й засвідчену особистим підписом, у двох примірниках надіслати поштою на адресу Офісу Програми імені Фулбрайта.
  • результати складання іспитів TOEFL або IELTS (за наявності);
    • результати відповідних мовних іспитів  мають бути наступними: paper based TOEFL – 550 балів; CBT TOEFL  – 213; iBT – 79-80 балів; International English Language System Testing –  6.0

Критерії відбору кандидатів на участь у Програмі:

  • чітке зрозуміння цілей Програми;
  • добра зорієнтованість у стані подій в Україні; обізнаність із її історією та  культурою; бажання та вміння достойно представити Україну американській спільноті;
  • правдиве зацікавлення американською культурою й відкритість до її пізнання;
  • готовність проживати на кампусі, співпрацювати з американськими студентами й викладачами, а також із місцевою громадою у цілому;
  • уміння мислити на перспективу: усвідомлення ваги й важливості фулбрайтівського досвіду та бачення можливостей його використання та поширення в Україні.

Детальніше за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-foreign-language-teaching-assistant-program/?fbclid=IwAR0gZhaI6iKYRjQ3Du_G2nAIKAkWAyATPAXPXk46CSUYAd6xqTt71jP54LM

KIRKLAND RESEARCH

Стипендійна Програма ім. Лейна Кіркланда вже більше 20 років підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Метою Програми є обмін польським досвідом системної трансформації та інтеграції з Європейським Союзом. Серед більш ніж 800 випускників Програми – члени урядів, парламентарі, менеджери великих міжнародних корпорацій, керівники місцевих органів влади та відомі громадські діячі.

Подавати заявки на Програму можуть молоді лідери та експерти, які мають вищу освіту і проживають в одній з 11 країн: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Україна і Узбекистан. Запрошуємо кандидатів, зацікавлених у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіонах, які мають намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізовувати стипендіальний проект і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання.

У 2016 році в рамках Стипендійної програми ім. Лейна Кіркланда було створено новий напрямок – дослідницька програма Kirkland Research.

Стипендія охоплює період з середини вересня до кінця січня (перший семестр). Загальні елементи з Програмою Кіркланда це участь інформаційно-підготовчому курсі у вересні, двох зустрічах стипендіатів, організованих в листопаді і січні, а також можливість брати участь в суспільно-культурній програмі і тренінгах, підготовлених для стипендіатів Кіркланда.

Участь в університетських заняттях не є обов’язковим для стипендіатів Програми Kirkland Research. Вони повинні займатися індивідуальною дослідницькою роботою під керівництвом наукового керівника, результатом якої є підготовка наукової статті. Підставою для отримання диплома про закінчення Програми є затверджена науковим керівником до публікації наукова стаття стипендіата і представлення результатів його роботи на січневому з’їзді стипендіатів у Варшаві.

Детальніше про програму Kirkland Research

Джерело: www.kirkland.edu.pl

Жан Моне

Україна бере участь у програмі Жана Моне з 2001 року (деталі та інформація про попередні проєкти Жана Моне на сайті: http://www.tempus.org.ua/uk/osvitni-programy-es-dlja-universytetiv-ta-studentiv/programa-zhan-mone.html). У 2014 році програма Жана Моне трансформувалась у напрям Жан Моне нової програми ЄС Еразмус+ та відбувся перший конкурс проєктів. Результат пошуку зображень за запитом Жан монеЦіль напряму Жан Моне в рамках Еразмус+: активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати вищі навчальні заклади до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об’єднаної Європи. Основні види діяльності за напрямом: • Викладання й дослідження (“Кафедри”, “Модулі”, “Центри досконалості”); • Дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни (“Мережі” та “Проєкти”); • Підтримка діяльності асоціацій; • Надання операційних грантів окремим закладам Напрям діяльності: дебати та обміни Підтримка надається на: Мережі – сприяння співробітництву міжнаціональних дослідницьких колективів (участь мінімум 3 різних країн), стимулювання академічної полеміки та міждисциплінарних досліджень, поширення результатів. Проєкти – активізація євроінтеграційного дискурсу через конференції, семінари, круглі столи, літні школи, опрацьовування новітніх підходів і дослідницьких методологій, створення платформ для обміну знань з метою поширення кращих практик і досвіду; творення нового змісту. Напрям діяльності: викладання та дослідження Підтримка надається на: Модулі – розроблення та викладання курсів, присвячених ЄС та євроінтеграційній тематиці, обсягом не менше 40 годин, із подальшим включенням до навчальних планів і програм; Кафедри – викладацькі ставки (обсягом не менше 90 академічних годин) для викладачів, науковців, що спеціалізуються на європейських студіях, розроблення нових та оновлення існуючих курсів євроінтеграційної тематики, наукові розвідки, керівництво дослідницькими проєктами з євроінтеграційної тематики; Центри досконалості – заснування та підтримка діяльності ресурсних центрів, утворених на базі університетів, із залученням аналітичних центрів, асоціацій, мереж, фахових спільнот, з метою заохочення їх до проведення міждисциплінарних досліджень з питань європейської інтеграції та поширення результатів їх діяльності через медіаресурси та комунікативно-інформаційні заходи. Напрям діяльності: підтримка асоціацій Підтримка надається: Асоціаціям: задля організації та здійснення їх статутної діяльності, якщо вона пов’язана із євроінтеграційними студіями, поширенням інформації про Європейський Союз, сприянням активному громадянству. Студенти/молоді дослідники – Можуть подавати заявку на стипендію для отримання диплома магістра або доктора за однією з спільних програм. Надається можливість навчатися у принаймні двох університетах та отримання спільного або подвійного диплому після завершення навчання. – Можуть подавати заявку на отримання гранту на короткотермінову кредитну мобільність (до 12 місяців), за якою можливо провести частину періоду навчання (на рівні бакалавра, магістра, аспіранта) та отримають кредити, які зарахуються у національному навчальному закладі. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://www.tempus.org.ua/uk/osvitni-programy-es-dlja-universytetiv-ta-studentiv/programa-zhan-mone/158-programa-imeni-zhana-mone-detalnij-opis.html

ПРОГРАМА COSME

COSME — одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Приєднання до COSME відкриває Україні доступ до бюджету програми у розмірі близько 900 млн. євро. Фінансові ресурси будуть надаватися у вигляді грантів на фінансування проектів, які підтримують експортну та інноваційну діяльність МСБ.

Хто має право брати участь у програмах COSME?

вітчизняний малий та середній бізнес;
українські бізнес-асоціації;
громадські організації;
профспілки;
кластери;
освітні заклади;
установи;
органи державної влади;
агентства регіонального розвитку.

Для України доступні 23 програми, які класифіковано за 3 напрямками:

Полегшення виходу МСБ на зовнішні ринки — надання консультативних послуг щодо експортно-імпортної діяльності МСБ на ринках ЄС та світу;
Покращення умов для конкурентоспро­можності — в т.ч. просування інтернаціоналізації кластерів, визначення та усунення зайвих регуляторних бар’єрів;
Формування культури ведення бізнесу — освітні програми, проведення секторальних тренінгів, семінарів, програм з обміну, стажувань тощо.

Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs – EASME).

COSME дає можливість:

Брати участь у різних підпрограмах та про­єктах COSME, в т. ч. отримувати консультації, тренінги, практичну інформацію щодо ринко­вих можливостей, європейського законодав­ства, пошуку бізнес-партнерів, тендерних можливостей та міжнародної співпраці тощо.

Як взяти участь у будь-якому конкурсі в межах COSME?

Зайдіть на сайт та оберіть потрібний вам конкурс.
Переконайтесь у тому, що кінцевий строк подачі заявки ще не настав та ваша організація відповідає критеріям конкурсу.
Уважно прочитайте опис та умови конкурсу та завантажте для заповнення форми, які мають знаходитися нижче під описом конкурсу. Подача проектної пропозиції здійснюється лише онлайн.
Якщо у вас виникнуть запитання з приводу заповнення форм, ви можете звернутися за консультацією до членів Консорціуму EEN-Україна.

ПРОГРАМА ЄС COSME, ENTERPISE EUROPE NETWORK, EEN

Що таке Enterprise Europe Network (EEN)?

Enterprise Europe Enterprise network (EEN) – найбільша підпрограма COSME – Європейська мережа підприємств. Мережа EEN створена у 2008 та працює за підтримки проекту COSME. Мережа EEN є віртуальним торговельним майданчиком та охоплює 65 країн, де працює понад 600 бізнес-асоціацій. Це також понад 2,5 млн. компаній-учасниць, понад 16 000 технологічних розробок та бізнес-пропозицій. Протягом року EEN проводить близько 100 великих заходів для бізнесу, на яких понад 18 000 компаній-учасниць шукають партнерів.

За допомогою EEN українські підприємці можуть:

Шукати потенційних покупців продукції в ЄС та інших країнах – учасницях EEN;
Розміщувати комерційні замовлення, поширювати/відстежувати комерційні пропозиції;
Шукати та залучати новітні технології з-за кордону;
Шукати інвесторів та партнерів у ЄС та інших країнах – учасницях EEN, у т.ч. для створення спільних підприємств.
Подавати заявки та брати участь в EEN можна через членів Консорціуму EEN-Україна. Послуги членів Консорціуму в рамках EEN є безкоштовними!

Консорціум EEN має своїм обов’язком максимально інформувати щодо можливостей програм COSME, HORIZON 2020 та усіх інших програм та проектів фінансової підтримки ЄС, доступних для України. Учасники Консорціуму відповідають на запити європейських учасників EEN, роблять вибіркову оцінку проектів комерційних та технологічних профілів, що розміщуються учасниками в системі EEN, а також навчають, як користуватися усіма можливостями системи. Вони надають підтримку потенційним учасникам у пошуку партнерів у ЄС для участі у проектах (багато проектів COSME передбачають формування міжнародного Консорціуму учасників, як правило, це не менше чотирьох організацій й не менш, як з трьох різних країн). Відповідно до правил ЄС, на території України може бути створено ще 5-6 додаткових консорціумів у рамках EEN. Реєстрація нового консорціуму можлива в рамках відповідного конкурсу, оголошеного ЄС.

Детальніше за посиланням: Євроінтеграційний портал

ДВОСТОРОННІ НАУКОВІ КОНКУРСИ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ

Звертаємо Вашу увагу на можливість участі у двосторонніх наукових конкурсах спільних проектів. Конкурси підтримуються Міністерством освіти і науки України та урядів Польщі Литви Білорусії США Франції КНР Індії Австрії Молдови Латвії та інших країн. Детальна інформація щодо проведення конкурсів за посиланням. Ресурси для пошуку можливостей щодо продовження навчання (навчання протягом життя) та проведення наукових досліджень: https://gurt.org.ua/news/trainings/ Пропозиції від посольства США в Україні https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/u-s-ambassadors-fund-uk/ Пропозиції від Посольства Канади в Україні https://www.canadainternational.gc.ca/ukraine/academic_relations_academiques/index.aspx?lang=ukr Пропозиції від посольства Швейцарії: https://www.eda.admin.ch/countries/ukraine/uk/home/poslugi/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%96%D1%97.html Програма ЄС «Креативна Європа» https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/creative-europe/about-creative-europe Ресурс для молодих викладачів, аспірантів, студентів старших курсів, розроблений за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. Метою проєкту є підвищення поінформованості щодо можливостей стажування і навчання за кордоном, участі в міжнародних науково-практичних конференціях – http://edu.eepro.info/education http://academicpositions.eu – європейський портал пошуку можливостей. Окремо виділені вакансії для викладачів – Лекторів та Професорів; http://scholarship-positions.com – грантові програми різних країн; http://www.internationalgraduate.net/programs/ – портал, де безліч пропозицій навчання за кордоном, у тому числи Он-лайн курси; http://www.postdocjobs.com/ – багато пропозицій для PostDoc; https://biggggidea.com/opportunities/ – Сайт зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу; http://www.mladiinfo.eu – чудовий ресурс де регулярно публікуються нові конкурси, міжнародні програми та тренінги; http://platfor.ma/mozhlivosti/postosvita/ – тут можна знайти варіанти навчання та стажування в різних куточках світу; http://unistudy.org.ua – ще один ресурс з грантами та мовними школами; http://grantist.com – просто портал із гарними пропозиціями; http://www.afterstudy.com.ua/?p=4513 – дуже корисний ресурс з грантами та конференціями, та ще й українською мовою; Сайт NGO.by запустив нову платформу пошуку партнерів, стажувань і волонтерів. На даний момент, в базі знаходиться близько 50-ти можливостей, як для організацій, так і для приватних осіб. Мовна версія порталу NGO.by доступна білоруською та англійською мовами.