Україно-турецька співпраця - Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Україно-турецька співпраця

ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” здійснює активну співпрацю із турецькими партнерами. Було вже реалізовано багато спільних проектів,  академічних мобільностей, молодіжних програм,  програм культурного обміну та видавництво спільних праць. Результатом співпраці стало заснування Україно-Турецького центру імені Саїда Нурсі  на базі нашого університету.

Університет тісно співпрацює із Стамбульським Фондом Науки і Культури (The Istanbul Foundation for Science and Culture). У період з квітня по червень 2018 року було проведено 4 робочих семінарів на тему: «Peace Education based on the Principle of Positive Action» («Освіта Миру, що базується на принципах позитивної дії»). У семінарах брали участь студенти та викладачі університету, які мали змогу познайомитись з принципами позитивної освіти та життєвим і творчим шляхом Саїда Нурсі.

В період 21-23 листопада 2018 року відбувся візит турецької делегації Стамбульського Фонду Науки та Культури. Проводилися семінари «Технології STEM-освіти на допомогу новій українській школі», запроваджено курси турецької мови для усіх бажаючих.

 

 

 

 

 

Спільні проекти та програми:

Skip to content