Україно-турецька співпраця - Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Україно-турецька співпраця

Університет Григорія Сковороди в Переяславі здійснює активну співпрацю із турецькими партнерами. Було вже реалізовано багато спільних проектів,  академічних мобільностей, молодіжних програм,  програм культурного обміну та видавництво спільних праць. Результатом співпраці стало заснування Україно-Турецького центру імені Саїда Нурсі  на базі нашого університету.

Університет тісно співпрацює із Стамбульським Фондом Науки і Культури (The Istanbul Foundation for Science and Culture). У період з квітня по червень 2018 року було проведено 4 робочих семінарів на тему: «Peace Education based on the Principle of Positive Action» («Освіта Миру, що базується на принципах позитивної дії»). У семінарах брали участь студенти та викладачі університету, які мали змогу познайомитись з принципами позитивної освіти та життєвим і творчим шляхом Саїда Нурсі.

В період 21-23 листопада 2018 року відбувся візит турецької делегації Стамбульського Фонду Науки та Культури. Проводилися семінари «Технології STEM-освіти на допомогу новій українській школі», запроваджено курси турецької мови для усіх бажаючих.

 

 

 

 

 

Спільні проєкти та програми:

Skip to content