Міжнародні програми стажувань

Участь студентського та професорсько-викладацького складу Університету Григорія Сковороди в Переяславі в міжнародних програмах культурного обміну, професійних стажувань та практик, волонтерських програмах за кордоном направлена на особистісний розвиток студентів та викладачів, формування людино-центричних компетенцій, ключових компетентностей упродовж життя, що є невід’ємною складовою цілей стратегії інтернаціоналізації ЗВО. Всі заходи спрямовані на використання Закону України «Про вищу освіту», рекомендацій Європейського парламенту та Європейської ради щодо формування ключових компетентностей упродовж життя та реалізацію проектів DeSeCo та TUNING.
Міжнародні програми за кордоном реалізуються в рамках угод ЗВО із провідними українськими та закордонними партнерськими установами, діяльність яких спрямовано на організацію та впровадження вищевказаних програм.

Де шукати інформацію про грантові конкурси?

В першу чергу — на офіційних сайтах донорських організацій.

Рекомендуємо створити власну базу даних грантодавців і час від часу перевіряти їх сайти. З цих джерел можна отримати безліч корисної інформації про вже реалізовані та нові програми міжнародної технічної допомоги, про зміни у грантовій політиці та ін.

Регулярний моніторинг сайтів донорів, з одного боку, дозволить бути в курсі головних новин, а з іншого – потребує багато часу. В останньому випадку можна скористатись послугами багатьох сервісних організацій, які збирають, обробляють та розповсюджують інформацію про грантові конкурси. Серед подібних агрегаторів відзначимо такі інформаційні джерела.

Зарубіжні ресурси з фандрайзингу:

Якщо ви добре володієте англійською мовою і бажаєте отримувати ексклюзивну інформацію зі світу грантрайтингу, тоді можете скористатися такими інтернет-ресурсами :

  • http://foundations.org – каталог грантодавців, який ведеться з 1995 року;
  • http://www.efc.be/ – EuropeanFoundation Centre (EFC) — Міжнародна асоціація суспільних та корпоративних донорів;
  • http://foundationcenter.org/ — міжнародний портал про філантропію;
  • http://www.guidestar.org – міжнародний портал для некомерційних організацій.

Сайти органів публічної влади в Україні:

Багато центральних органів виконавчої влади розміщують інформацію про проекти і програми міжнародної технічної допомоги, серед них можна відмітити:

  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (http://www.me.gov.ua) ;
  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово –комунального господарства України (http://www.minregion.gov.ua);
  • Міністерство молоді та спорту України (http://dsmsu.gov.ua);
  • Департамент підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської облдержаадміністрації (http://www.compet.kh.gov.ua/ukr/granti-ta-programi) здійснює щотижневу розсилку актуальної інформації про грантові конкурси.
  • Платформа GrantsLife (http://grantslife.kh.gov.ua) яка дозволяє потенційним реципієнтам вчасно реагувати на актуальні грантові пропозиції від міжнародних донорів, обмінюватись досвідом реалізації проектів та здобувати навички з проектного менеджменту.

Портали українських недержавних організацій:

Великий обсяг корисної, в значній мірі, уже опрацьованої інформації можна знайти на сайтах:

Інформація про навчання, стажування розміщується на сайтах:

Сторінки у соціальних мережах:

Група «Гранти, конкурси, стипендії»

(https://www.facebook.com/groups/progrants/).