На четвертий та п’ятий дні реалізації другого етапу проєкту «Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP», який останні дні відбувався на факультеті педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди за фінансової підтримки Українського культурного фонду, студенти та викладачі змогли поділитися виконавськими досягненнями своїх колективів.
Попередньо кожен з колективів поділився партитурами хорових творів, які б хотіли почути в спільному виконанні. Але, зважаючи на те, що кожен керівник має власну художню думку, власне бачення хорового твору, було вирішено провести невелике хорове змагання, яке б дало змогу якомога яскравіше виразитися як кожному з хорів, так і, власне, керівникам цих колективів. Принагідно, цікавою пропозицією і новим досвідом для хористів було виконання творів під керівництвом «не свого» диригента. Також до уваги було запропоновано власні інтерпретації творів. Таким чином, репертуари колективів поповнились новими творами, новими враженнями та емоціями.
Хоч перебування делегації Ізмаїльського державного гуманітарного університету в Переяславі, насичене різними подіями, майстер-класами, репетиціями і спільними проєктами, й добігло завершення ніщо не завадило підвести підсумки проєкту в рамках «Хорової фієсти» – вінця творчого життя кожного музиканта, який передбачає концертну діяльність як демонстрацію власних досягнень та досягнень своїх колективів. Власне, таким підсумком і став останній повноцінний день для всіх студентів та викладачів Університету Григорія Сковороди в Переяславі та Ізмаїльського державного гуманітарного університету, що приймають участь в роботі мобільного мистецького табору Mobile Art EDU CAMP.
Згадана концертна програма була насичена виступами двох хорових колективів «Колегіум» (Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кер. Карпенко Антоніна Петрівна, концермейстер Чорнобай Світлана Володимирівна) та хору Ізмаїльського ДГУ (кер. Чеботар Людмила Іванівна, конц. Терехова Наталія Олександрівна). У програмі прозвучали твори українських, зарубіжних композиторів, серед яких «Щедрик» (в обробці М.Леонтовича), «Ты ушла с дождем» (стихи А.Дементьева, музыка Р.Бойко), «Вечір» (слова Д.Млаки, музика І.Воробкевича) й «На долині туман» (слова В.Діденка, музика Б.Бугаєвського). Також результатом репетицій, обміну репертуаром було виконання низки творів разом двох колективів, що принесло неперевершене задоволення учасникам цього дійства та його глядачам.
Программа стажування у Переяславі підійшла до кінця і вже наступного тижня Ізмаїльський державний гуманітарний університет чекає на зустрічний візит гостей з Переяслава.