21.09.2021 відбувся 3 вебінар в рамках І модуля проєкту “Навчаємося разом”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > 21.09.2021 відбувся 3 вебінар в рамках І модуля проєкту “Навчаємося разом”

Третій вебінар І модуля проєкту “Навчаємося разом” під назвою “Цикл, підхід та передові практики планування та впровадження освітніх програмпідготовки педагогічних працівників у ЗВО/ЗФПО” відбувся 21.09.2021 року під керівництвом фінських експертів: Кайси Хал та Хейді Кшувацкі (Гельсінський університет) .

На вебінарі було розглянуто питання співпраці між різними зацікавленими сторонами під час розроблення освітніх програм, особистої практичної теорії педагога, цифровізації та наскрізних тем, ключових навичок та знань. У завершальній частині представники з боку України  здійснили огляд основ викладання та педагогічної освіти в Україні відповідно до шкільної реформи, в тому числі Професійного стандарту вчителя.

Нагадаємо, що у четвер, 14 вересня 2021 року, стартував І модуль проєкту “Навчаємося разом”. Учасниками проєкту від  Університету Григорія Сковороди в Переяславі стали представники кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти   на чолі з деканом  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Ігнатенко Н.В.