25 повних стипендій на навчання для українських біженців

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > 25 повних стипендій на навчання для українських біженців

Для студентів, які втекли зі своєї батьківщини України, щоб уникнути російського вторгнення 24 лютого 2022 року, Ванкуверський інститут медіа-мистецтв (VanArts) пропонує 25 повних стипендій на навчання за наступними однорічними дипломними програмами для вступу навесні 2022 року:

• 2D анімація персонажів
  • 3D анімація персонажів
  • Ігрове мистецтво та дизайн
  • Професійна фотографія
  • Візуальні ефекти для фільмів і телебачення

Ці дипломні програми надаються протягом 12 місяців, починаючи з 14 березня 2022 року, але наразі для студентів з України відкрито пізній вступ до 4 квітня. Навчання може початись онлайн, поки студент не прибуде до Канади на очне навчання.

Ванкувер є одним з найбільших у світі центрів працевлаштування в індустрії цифрового мистецтва та розваг.

Для початку подачі документів на вступ, заповніть заявку.

Детальніше: VanArts