4 вебінар І модуля проєкту “Навчаємося разом”

У четвер, 23 вересня 2021 року відбувся завершальний вебінар І модуля Проєкту “Навчаємося разом” під назвою “Оцінювання освітніх програм підготовки педагогічних працівників у ЗВО/ЗФПО, підбиття підсумків та завдання 1, закриття”. Вебінар було проведено фінськими експертами: Кайса Хал та Хейді Кшувацкі (Гельсінський університет).

Учаники розглянули:

• Оцінювання програм підготовки педагогічних працівників
  • Процедури оцінювання та практика зворотного зв’язку
  • Ефект «washback»: розроблення освітніх програм на основі зворотного зв’язку

А також, підбили підсумки вебінарів першого модуля та отримали Завдання 1 для команд розробників.

Нагадаємо, що у четвер, 14 вересня 2021 року, стартував І модуль проєкту “Навчаємося разом”. Учасниками проєкту від  Університету Григорія Сковороди в Переяславі стали представники кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти   на чолі з деканом  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Ігнатенко Н.В.