МОДУЛЬ 1. ВСТУП ДО НАВЧАННЯ
Презентація спікерів, факультету наук про освіту UwB, загальні положення про стажування – dr Marta Kowalczuk- Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.
Лекція 1. Міжкультурна комунікація в педагогічній перспективі – prof. dr hab. Mirosław Sobecki, завідувач кафедри освітніх та суспільних досліджень, декан факультету Наук про Освіту UwB.
МОДУЛЬ 2. ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ
Лекція 2. Розвиток творчого мислення студентів – dr Beata Kunat, кафедра загальної педагогіки та методології педагогічних досліджень, факультет Наук про Освіту UwB. [Методи подолання жорсткості мислення і творчого вирішення проблем; розвиток уявного мислення та пізнавальної цікавості; розвиток асоціативних здібностей].
Лекція 3. Тьюторинг в роботі викладача – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з Міжнародного Співробітництва Факультету Наук про Освіту UwB. [Суть і принципи академічного тьюторингу; основні інструменти в роботі тьютора; напрямки застосування тьюторингу у вищій освіті – магістерські та аспірантські семінари].
Лекція 4. Онлайн-освіта – інструменти для активізації студентів – mgr Piotr Remża, кафедра Загальної Освіти, факультет Наук про Освіту UwB. [Mentimeter; QUIZIZZ; Kahoot; Questionpro; Klaxoon].
МОДУЛЬ 3. ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я СТУДЕНТІВ
Лекція 5. Спектр психічних труднощів студентів не тільки під час пандемії: передвісники розладів і можливості подолання їх в університетському просторі – dr Beata Mirucka, кафедра психології, факультет Наук про Освіту UwB.
МОДУЛЬ 4. ВДОСКОНАЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ НАВИКІВ
Лекція 6. Публікація праць в престижних наукових журналах – від ідеї до реалізації – dr hab. Krzysztof Sawicki, кафедра творчої ресоціалізації факультету Наук про Освіту UwB. [Структура наукової статті; вибір журналу; редакційні та рецензійні вимоги; як
відповідати на коментарі рецензентів; переклад та коректура].
Лекція 7. Стипендії, стажування, гранти на дослідження – як підготувати хорошу заявку – dr.hab. Urszula Wróblewska, кафедра історії та теорії освіти, факультет Наук про Освіту UwB. [Вимоги до хороших заявок для грантів; основні вітчизняні та іноземні джерела фінансування досліджень та стажувань; аналіз зразків заявок на гранти з останніх конкурсних видань].
Лекція 8. Теорія і практика публічних виступів – dr Bożena Tołwińska, кафедра порівняльної педагогіки факультету Наук про Освіту UwB. [Основні принципи публічних виступів; чотири ключові напрямки розвитку навичок публічних виступів].
Підсумок стажування – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/
Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152