Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Дистанційне стажування «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи»
 «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: “Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи”.
Дати проведення: 8 серпня -16 вересня 2022 року.
Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково- дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.
Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.
Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).  Організаційний внесок за участь у програмі стажування становить 4200 грн.
ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ОНЛАЙН-СТАЖУВАННЯ

МОДУЛЬ 1. ВСТУП ДО НАВЧАННЯ

Презентація спікерів, факультету наук про освіту UwB, загальні положення про стажування – dr Marta Kowalczuk- Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.

Лекція 1. Міжкультурна комунікація в педагогічній перспективі – prof. dr hab. Mirosław Sobecki, завідувач кафедри освітніх та суспільних досліджень, декан факультету Наук про Освіту UwB.

МОДУЛЬ 2. ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ

Лекція 2. Розвиток творчого мислення студентів – dr Beata Kunat, кафедра загальної педагогіки та методології педагогічних досліджень, факультет Наук про Освіту UwB. [Методи подолання жорсткості мислення і творчого вирішення проблем; розвиток уявного мислення та пізнавальної цікавості; розвиток асоціативних здібностей].

Лекція 3. Тьюторинг в роботі викладача – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з Міжнародного Співробітництва Факультету Наук про Освіту UwB. [Суть і принципи академічного тьюторингу; основні інструменти в роботі тьютора; напрямки застосування тьюторингу у вищій освіті – магістерські та аспірантські семінари].

Лекція 4. Онлайн-освіта – інструменти для активізації студентів – mgr Piotr Remża, кафедра Загальної Освіти, факультет Наук про Освіту UwB. [Mentimeter; QUIZIZZ; Kahoot; Questionpro; Klaxoon].

МОДУЛЬ 3. ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я СТУДЕНТІВ

Лекція 5. Спектр психічних труднощів студентів не тільки під час пандемії: передвісники розладів і можливості подолання їх в університетському просторі – dr Beata Mirucka, кафедра психології, факультет Наук про Освіту UwB.

МОДУЛЬ 4. ВДОСКОНАЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ НАВИКІВ

Лекція 6. Публікація праць в престижних наукових журналах – від ідеї до реалізації – dr hab. Krzysztof Sawicki, кафедра творчої ресоціалізації факультету Наук про Освіту UwB. [Структура наукової статті; вибір журналу; редакційні та рецензійні вимоги; як
відповідати на коментарі рецензентів; переклад та коректура].

Лекція 7. Стипендії, стажування, гранти на дослідження – як підготувати хорошу заявку – dr.hab. Urszula Wróblewska, кафедра історії та теорії освіти, факультет Наук про Освіту UwB. [Вимоги до хороших заявок для грантів; основні вітчизняні та іноземні джерела фінансування досліджень та стажувань; аналіз зразків заявок на гранти з останніх конкурсних видань].

Лекція 8. Теорія і практика публічних виступів – dr Bożena Tołwińska, кафедра порівняльної педагогіки факультету Наук про Освіту UwB. [Основні принципи публічних виступів; чотири ключові напрямки розвитку навичок публічних виступів].

Підсумок стажування – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:  https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152