Cтажування для викладачів закладів вищої освіти України організоване факультетом Наук про Освіту Білостоцького Університету.
Система вищої освіти після пандемії продовжує швидко змінюватися, очікування та потреби різноманітних студентських груп зростають, а також продовжується глобалізація та цифровізація нашого життя. У сукупності ці сучасні тенденції зобов’язують викладачів закладів вищої освіти впроваджувати інновації в свою педагогічну практику, щоб покращити якість результатів навчання своїх студентів. Тому це стажування має на меті поглибити знання та розвинути компетенції викладачів закладів вищої освіти України у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі своїми студентами. Лекторами цієї програми є провідні викладачі та дослідники закладів вищої освіти різних європейських країнах, а це означає, що ми пропонуємо універсальні заняття, які не лише збагачують викладання та навчання в контексті української вищої освіти, але й переступають інституційні та культурні кордони.
Тема стажування: ІННОВАЦІЇ У ВИКЛАДАННІ ТА НАВЧАННІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ
Дати: 4 березня -12 квітня 2024 року
Вартість: 5 200 грн
Учасники, використовуючи посилання на міжнародну літературу, аналіз тематичних досліджень та практичних вправ, зможуть:
- ознайомитися з контекстом політики європейської вищої освіти;
- удосконалити свої компетенції щодо застосування різноманітних нових методів навчання та підходів (наприклад, цифрове оповідання, навички письма (як академічні, так і творчі), перевернуті заняття та підготовка навчально-методичних матеріалів для студентів зі спеціальними освітніми потребами);
- обдумати потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і підходів у своїх класах;
- розробити конкретні засоби для впровадження обраних нових практик у різні сфери власного викладання.
Кожен навчальний модуль супроводжується 90-хвилинним вебінаром (з використанням платформи Zoom) і цифровим пакетом навчальних матеріалів для використання слухачами.
Білостоцьким Університетом видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS) всім учасникам стажування.Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.
Реєстрація за посиланням.
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»
Джерело: ELPD