МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ “ІННОВАЦІЇ У ВИКЛАДАННІ ТА НАВЧАННІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Професорсько-викладацькому складу > МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ “ІННОВАЦІЇ У ВИКЛАДАННІ ТА НАВЧАННІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ”

Cтажування для викладачів закладів вищої освіти України організоване факультетом Наук про Освіту Білостоцького Університету.

Система вищої освіти після пандемії продовжує швидко змінюватися, очікування та потреби різноманітних студентських груп зростають, а також продовжується глобалізація та цифровізація нашого життя. У сукупності ці сучасні тенденції зобов’язують викладачів закладів вищої освіти впроваджувати інновації в свою педагогічну практику, щоб покращити якість результатів навчання своїх студентів. Тому це стажування має на меті поглибити знання та розвинути компетенції викладачів закладів вищої освіти України у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі своїми студентами. Лекторами цієї програми є провідні викладачі та дослідники закладів вищої освіти різних європейських країнах, а це означає, що ми пропонуємо універсальні заняття, які не лише збагачують викладання та навчання в контексті української вищої освіти, але й переступають інституційні та культурні кордони.

Тема стажування: ІННОВАЦІЇ У ВИКЛАДАННІ ТА НАВЧАННІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ

Дати: 4 березня -12 квітня 2024 року

Вартість: 5 200 грн

Учасники, використовуючи посилання на міжнародну літературу, аналіз тематичних досліджень та практичних вправ, зможуть:

• ознайомитися з контекстом політики європейської вищої освіти;
  •  удосконалити свої компетенції щодо застосування різноманітних нових методів навчання та підходів (наприклад, цифрове оповідання, навички письма (як академічні, так і творчі), перевернуті заняття та підготовка навчально-методичних матеріалів для студентів зі спеціальними освітніми потребами);
  •  обдумати потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і підходів у своїх класах;
  •  розробити конкретні засоби для впровадження обраних нових практик у різні сфери власного викладання.

Кожен навчальний модуль супроводжується 90-хвилинним вебінаром (з використанням платформи Zoom) і цифровим пакетом навчальних матеріалів для використання слухачами.

Білостоцьким Університетом видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS) всім учасникам стажування.Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Реєстрація за посиланням.
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»

Джерело: ELPD