Academy4UA: навчальна програма про європейське право

Це можливість дізнатися більше про законодавство та політику ЄС під час тримісячного онлайн-курсу.

12 провідних викладачів Гентського університету розкажуть про європейську інтеграцію, відносини ЄС та України, політику у сфері безпеки, торгівлі, прав людини та багато іншого. Навчання пройде з квітня по червень.

Це програма для українських студентів магістратури, аспірантів, викладачів та дослідників, які хочуть дізнатися більше про право та політику ЄС.

Програмою опікується Гентський університет Бельгії за фінансування ЄС.

Що я отримаю?

• Три місяці інтенсивного навчання, під час якого ви дізнаєтеся більше про правову систему ЄС. Шукайте програму на сайті академії.
  • Сертифікат про проходження курсу, який підсилить ваше резюме.
  • Воркшопи, під час яких ви навчитеся писати грантові заявки та прокачаєте інші особисті навички.
  • Знайомство з колегами з ЄС та України й платформу для обміну досвідом.

Що потрібно для участі?

• Коротка біографія — до 300 слів.
  • Мотиваційний лист — до 500 слів.
  • Знання англійської мови.

Детальніше про умови участі тут.

Як подати заявку?

Надішліть коротку біографію та мотиваційний лист на academy4ua@ugent.be до 20 лютого. Організатори підтримають 25 учасників. Ви дізнаєтеся результати до 10 березня.

Зверніть увагу!

• Ви отримаєте сертифікат, якщо відвідаєте мінімум 90% тренінгів.
  • Усі тренінги починаються о 15:00 за київським часом. Якщо ви за кордоном, зважайте на різницю у часі.

Джерело: Дім Європи