Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Анонсуємо початок колективного стажування для студентів за напрямом “академічний спів”

Анонсуємо початок колективного стажування для студентів за напрямом “академічний спів” міст Ізмаїл та Переяслав.

Стажування стартує 13 вересня виїздом Народного академічного хору студентів кафедри музики Ізмаїльського державного гуманітарного університету до Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Їх п’ятиденна програма включатиме ознайомчі профільні заходи (екскурсії), участь у майстер-класах та тренінгах з вокалу, музично-оздоровчих технік, освоєння народних інструментів, зведені репетиції і навіть хоровий батл. Фінальною крапкою стажування стане вокально-інструментальна фієста.
Дзеркальний візит до Ізмаїла заплановано на 26 вересня. Гості з Університету Григорія Сковороди в Переяславі – студентський хор “Колегіум” – ознайомляться із фольклорною творчістю Буджака, прийматимуть участь у творчих заходах, майстер-класах і репетиціях, а завершать перебування у Подунав’ї участю у Гала-концерті в КУ “Обласний центр національних культур” на одній сцені із місцевими колективами.

Народний академічний хор студентів кафедри музики Ізмаїльського державного гуманітарного університету (заснований у 1980 році) систематично виступає на святкових концертах університету, міських урочистих заходах, щорічно бере участь у місцевих, регіональних та міжнародних фестивалях та інших культурних заходах.

Студентський хор “Колегіум” (заснований у 1990 році) є гордістю кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі і має за плечима досвід участі у багатьох конкурсах і фестивалях не тільки Київщини, а й усієї України, завойовуючи грамоти і медалі.

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.  Партнерами проєкту виступають Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Ізмаїльський державний гуманітарний університет та громадська організація “Ресурсний центр сталого розвитку – RCSD” (м. Переяслав).