Анонсуємо проведення зустрічі в рамках проєкту UTTERLY 29.09.2021

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > UTTERLY > Анонсуємо проведення зустрічі в рамках проєкту UTTERLY 29.09.2021

29 вересня 2021 року буде проведено моніторинг проєкту UTTERLY, до участі в якому долучаться усі ЗВО-партнери проєкту. Під час моніторингової зустрічі кожним університетом-партнером буде представлено проведену роботу стосовно реалізації завдань проєкту за перше півріччя й освітлено подальші кроки для усіх учасників.

Також члени академічної групи проєкту Університету Григорія Сковороди в Переяславі у період з 20 по 24 вересня 2021 року відвідають місто Вроцлав та Вроцлавську політехніку для участі у нараді Project Management Board та National Academic Council стосовно підбиття підсумків виконання завдань першого робочого пакету проєкту та розподілу наступних завдань до виконання учасниками проєкту.