Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Безкоштовне навчання громадянам України, які були вимушені покинути Батьківщину в Університеті КІМЕП (м. Алмати, Казахстан)

Міністерство освіти і науки України інформує, що Університет КІМЕП (м. Алмати, Казахстан) пропонує безкоштовне навчання громадянам України, які були вимушені покинути Батьківщину у зв’язку з повномасштабною агресією росії проти України.

Університет КІМЕП – приватно-державний заклад вищої освіти, який здійснює освітню діяльність відповідно до кредитної системи навчання. Заняття проводяться англійською мовою.

Стипендія покриває:

•  100% навчання;
  • безкоштовне проживання в резиденції КІМЕП (включаючи заставу);
  • бібліотечні збори та депозит;
  • компенсація витрат на проїзд (квиток в обидва боки в розмірі встановленого бюджету);
  • щомісячна стипендія 81 400 тенге (185 дол. США) – протягом 12 місяців;
  • ВІЗА;
  • Процес нострифікації

Важливо! Обов’язкові збори (студентські, медичні тощо) не покриваються цією стипендією

Тривалість: 4 навчальні роки

Громадянство: Україна

Критерії відбору:
– 2022 випускники вищих/професійних шкіл або студенти, які переводяться з університетів України;
– гарне володіння англійською мовою (мінімум IELTS 4.5 / TOEFL IBT 57 / Duolingo 65 / KEPT 51);
– середній бал середньої школи – 4,00 з 5,00 (або 80%);
– загальний середній бал після осіннього та/або весняного семестру 2022 року попереднього університету – не менше 70%.

Додаткові критерії:
– академічні заслуги національного чи міжнародного рівня за останні 3 роки (за наявності);
– можуть застосовуватися інші критерії.

Як подати заявку на стипендію:
1. Заповніть онлайн-форму заявки на порталі заявника .
2. Завантажте на портал електронну копію паспорта.
3. Якщо у вас є сертифікати IELTS/TOEFL/Duolingo, завантажте дійсні копії. Або пройдіть KEPT – безкоштовний онлайн-тест на знання англійської мови в Університеті КІМЕП.
4. Завантажити на портал копію атестата про загальну середню освіту (атестат) з додатком/випискою.
5. Завантажте на портал копію академічної довідки з оцінками попереднього університету.
6. Завантажте на портал наявні копії сертифікатів про академічні заслуги національного чи міжнародного рівня, отримані за останні 3 роки.
7. Подайте заявку на отримання стипендії заповнивши онлайн-форму .

Кінцевий термін подання заявок:

• літній розподіл: 5 липня 2022 року включно для осені 2022 року
  •  зимовий розподіл: 1 грудня 2022 року включно для весни 2023 року.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3vJ5xBk