Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Безкоштовний проєкт з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти

Асоціація інноваційної та цифрової освіти – команда новаторів, яка створює сучасні онлайн проекти для вирішення актуальних викликів, які стоять перед державою та суспільством.

Поліглот та психолінгвіст Віталій Зубков розробив унікальну методику, в основі її – не зазубрювання правил, а інтуітивне відчуття мови, вміння нею користуватися. Його девіз: “Вчіть мови правильно!”

Для навчання на Lingva.Skills Вам необхідно зареєструватися та переглянути відеоінструкцію.

Навчання

Курс англійської мови розбитий на дві частини:
А1+А2: 150 уроків
В1-В1+: 150 уроків

Кожний урок – це певна граматична конструкція , і майже 100 прикладів цієї конструкції, кожний з яких має певну тематичну картинку та професійно озвучений. Навчання передбачає системне тренування кожної конструкції “до автоматизму” трьома видами вправ. Кожний урок має граматичні пояснення, підказки, тощо.

Для того, щоб Вам було зручніше та цікавіше навчатись розробники пропонують робити це у вигляді змагання… з самим собою. Під час роботи з уроками Ви будете бачити індикатор проходження даного уроку (як батарея зарядки на дисплеї мобільного телефону): чим Ви краще засвоїли урок, тим більше «заряджається» Ваша батарейка. Також, у Вашому профілі буде відображено зеленим кольором ті уроки, які Ви вже успішно засвоїли. Як тільки всі уроки стануть зеленими, Вас можна буде привітати з завершенням даного курсу навчання.

Після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат.

Детальніше за посиланням: https://lingva.ua/