Chevening: стипендії на магістратуру у Великій Британії

Це стипендійна програма, що покриває отримання магістерського ступеня у великобританському університеті. Протягом року ви будете навчатися, розширювати мережу контактів та пізнавати культуру Сполученого Королівства. Щоб взяти участь у програмі, потрібно мати розвинені лідерські якості.

Кінцевий термін: 02 листопада 2021 о 15:00 за київським часом

Що я отримаю?

• Оплату навчання в університеті
  • Щомісячну стипендію
  • Авіаквитки до Великої Британії і назад
  • Покриття витрат, пов’язаних з оформленням візи
  • 120 фунтів стерлінгів на ПЛР-тести
  • Грант на подорожі на події Chevening

Я можу взяти участь?

Щоб податися на стипендію, вам потрібно мати:

• Диплом бакалавра
  • Мінімум два роки досвіду роботи (еквівалент 2 800 годин)

Що потрібно для участі?

• Заповнена онлайн-форма, де ви розкажете про свої лідерські якості, обрані магістерські програми та кар’єрні плани
  • Запрошення на навчання від великобританського вишу. Паралельно з заявкою на стипендію ви маєте подати документи на три магістерських програми і до 14 липня 2022 року отримати підтвердження про вступ на одну з них.
  • Успішна співбесіда та два рекомендаційних листи від представників академічної або професійної сфери. Це другий етап відбору, на який вас запросять, якщо незалежна комісія обере вашу онлайн-заявку.

Як подати заявку?

Подайте заявку через онлайн-портал. Ви будете отримувати сповіщення про результати кожного етапу відбору на свою електронну адресу.
Зверніть увагу!

• Щоб взяти участь у програмі, ви маєте бути громадянином України або іншої країни з цього списку
  • Розмір стипендії залежить від того, навчаєтесь ви у Лондоні чи за його межами, і щороку переглядається.
  • Програма покриває навчання на однорічних магістерських програмах.
  • Після закінчення навчання ви маєте повернутися до країни громадянства мінімум на два роки.
  • Якщо у вас залишились запитання, заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті програми.
  • На сайті Chevening ви можете знайти багато порад щодо підготовки до подачі, опис поширених помилок, а також блоги від нинішніх студентів і випускників про життя під час і після програми.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/250?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=260358470