Community College Initiative (CCI) Program

Програма Community College Initiative (CCI) надає українським студентам вищих навчальних закладів можливість навчатися за однорічною академічною програмою без здобуття ступеня в місцевому американському коледжі.

Програма CCI формує технічні навички учасників у прикладних сферах, підсилює їхні лідерські навички та покращує знання англійської мови. Програма також надає можливості для професійного стажування та громадської волонтерської діяльності, яка сприяє порозумінню через занурення в культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів.

Сфери навчання для учасників з України

Ідеальний кандидат для програми CCI

• Належить до малопредставлених і непривілейованих соціальних груп.
  • Має принаймні 18 років на початку програми (станом на 1 липня 2023 р.)
  • Має атестат про повну середню освіту
  • Навчається в українському закладі вищої освіти на 2-3 курсах
  • Вільно володіє англійською мовою
  • Має бажання розвивати професійні та лідерські навички, щоб зробити внесок у розвиток своєї громади та суспільства
  • Може розпочати програму академічного обміну в США в липні 2023 року

Дедлайн подачі заявок: 20 січня 2023 року, заявки надсилаються на  kyivcci_ukraine@state.gov .

Корисні посилання:

Джерело: Посольство США в Україні