Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Culture Moves Europe: гранти на професійні подорожі для митців та професіоналів культури

Це ваш квиток на омріяний професійний захід в одній з 40 країн Європи. Відвідайте міжнародний фестиваль театру, представте Україну на книжковому ярмарку, пройдіть стажування у іменитій галереї або придумайте щось інше — маршрут складаєте ви.

Поїздка має тривати від 7 до 60 днів. Якщо ви не можете виїхати з України — віртуальна подорож теж варіант.

Гранти пропонує Goethe-Institut за фінансування програми ЄС «Креативна Європа».

Що можна отримати?

• Можливість відвідати професійну подію в ЄС, Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Косово, Чорногорії, Північній Македонії, Сербії, Туреччині, Вірменії, Грузії або Тунісі.
  • До 4 500 євро на житло, харчування та інші витрати, пов’язані з подорожжю. Ви також отримаєте 350 євро на квитки та 80 євро на покриття візових витрат.
  • Якщо ви плануєте відвідати професійну подію онлайн — 35 євро, щоб оплатити доступ, квитанцію за інтернет тощо.
  • Додаткові 100 євро, якщо подорожуєте з дітьми.
  • Додаткове фінансування для людей з інвалідністю.

Хто може взяти участь?

Це можливість для митців та професіоналів культури, які:

• мають українське громадянство або посвідку;
  • повнолітні;
  • працюють у сфері архітектури, культурної спадщини, дизайну, дизайну одягу, літератури, музики, візуального або перформативного мистецтва.
  • хочуть поїхати самостійно або запросити до чотирьох колег.

Детальніше про умови участі на сайті.

Що потрібно для участі?

• Заповнена англійською мовою аплікаційна форма: освіта, професійний досвід, план подорожі.
  • Детальний опис вашої подорожі: розкажіть, куди ви поїдете, чому для вас це важливо та як вплине на професійний розвиток.
  • Резюме. Якщо ви подаєтеся командою — резюме усіх учасників.
  • Портфоліо. Для команди — спільне для всіх учасників.
  • Підписаний документ від партнера з ЄС: підтвердження реєстрації на воркшоп, запрошення на конференцію тощо.
  • Скан паспорта чи посвідки.

Усі документи мають бути у форматі PDF. Шукайте відповіді на типові запитання на сайті програми.

Як подати заявку?

Заповніть заявку англійською мовою на онлайн-порталі Goethe-Institut

Заявки приймаються щомісяця до 31 травня 2024 року. Результати дізнаєтеся в кінці наступного місяця.

Зверніть увагу!

• На жаль, представники аудіовізуального сектору не можуть подаватися. До аудіовізуального сектору належать професіонали, які створюють програми для радіо та телебачення, кіно, контент для медіаплатформ.
  • Ви можете подати лише одну заявку.
  • Якщо ви подаєтеся самостійно, подорож може тривати від 7 до 60 днів. Якщо командою — від 7 до 21 дня.
  • Якщо ви плануєте поїхати у подорож разом з колегами, план мобільності має бути одним для всіх.
  • Якщо у вас інвалідність або інші особливі потреби, ви можете отримати додаткове фінансування. Для цього додайте довідку про інвалідність до заявки.
  • Якщо ви подаєтеся командою, організатори перерахують гроші на банківський рахунок лідера групи.
  • Якщо вже брали участь у Culture Moves Europe, ви не можете податися.
  • Якщо ви працюєте над проєктом за фінансування ЄС або Goethe-Institut, ви не можете подаватися.
  • Якщо ви працюєте в інституціях ЄС або Goethe-Institut, ви не можете подаватися.

Джерело: Дім Європи