DAAD: дослідницькі стипендії для викладачів та науковців

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > DAAD > DAAD: дослідницькі стипендії для викладачів та науковців

Це можливість попрацювати над своїм науковим дослідженням в одному з університетів Німеччини.

Програма покриє  щомісячну стипендію, квитки туди й назад та страхування. За вами — обрати університет та домовитися про співпрацю.

Програма триває від одного до трьох місяців. Ви повинні з’їздити до Німеччини до січня 2025 року.

Що можна отримати?

• Щомісячну стипендію. 2000 євро для асистентів викладачів, викладачів та доцентів та 2150 євро — для професорів.
  • Відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад.
  • Медичне страхування.
  • Нетворкінг та обмін досвідом з колегами з-за кордону.

Хто може взяти участь?

Це стипендії для українських викладачів та науковців, які:

• мають докторський ступінь;
  • офіційно працевлаштовані в українському університеті або виші;
  • знають іноземну мову, якою викладають в університеті.

Що потрібно для участі?

• Заповнена аплікаційна форма.
  • Резюме у форматі таблиці — до 3 сторінок.
  • Перелік наукових публікацій — до 3 сторінок.
  • Детальний опис дослідницького проєкту, над яким ви будете працювати — до 10 сторінок. Зазначте також бажаний період перебування у Німеччині.
  • Підтвердження від німецького університету, на базі якого ви будете проводити дослідження.
  • Копія сертифікату про ваш науковий ступінь.
  • Мовний сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови, якою викладають в університеті.

Усі документи мають бути у форматі PDF. Не забудьте додати переклад документів англійською або німецькою мовою.

Як подати заявку?

Подайте заявку через онлайн-портал DAAD. Покрокова інструкція тут.

Якщо у вас виникли проблеми з подачею заявки, пишіть на portal@daad.de.

Кінцевий термін:15 листопада 2023 о 23:59 за київським часом

Зверніть увагу!

• Знайти приймаючий університет в Німеччині — ваша відповідальність. Обирайте державний або акредитований державою університет або дослідницький інститут, погоджений з науковим керівником у Німеччині.
  • Стипендія підтримує дослідницькі програми, що тривають від одного до трьох місяців. Комісія визначить період фінансування індивідуально, враховуючи ваш навчальний план.
  • Ви можете відвідати одразу декілька німецьких університетів.
  • Якщо у вас є особливі потреби, вкажіть це у заявці. Організатори можуть покрити додаткові витрати.
  • Якщо ви отримували стипендію Фонду Гумбольдта — зв’яжіться з Фондом перед подачею заявки.
  • Ви можете податися на цю програму раз на три роки.

Джерело: Дім Європи