DAAD: дослідницькі стипендії для викладачів та науковців

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > DAAD > DAAD: дослідницькі стипендії для викладачів та науковців

Ця програма пропонує вам можливість спілкуватися з колегами та обмінюватися досвідом у рамках короткострокових дослідницьких поїздок у Німеччині.

Хто може подати заявку?

Подати заявку можуть викладачі університетів та відомі вчені та науковці, які зазвичай мають докторський ступінь і працюють в університеті чи науково-дослідному інституті у своїй країні.

Що можна профінансувати?

Програма передбачає фінансування наукового перебування в державних або визнаних державою закладах вищої освіти або неуніверситетських дослідницьких інститутах Німеччини. Дослідницьке перебування також може відбуватися в кількох приймаючих установах.
Вимагати фінансування можна лише один раз протягом трьох років .
Лекційні тури та відвідування конгресів не фінансуються.

Тривалість фінансування

• Фінансування здійснюється від одного до трьох місяців. Будь ласка, вкажіть у своїй заявці, як довго ви бажаєте отримувати фінансування. Період фінансування буде визначено під час процесу відбору відбірковою комісією. Комітет враховує ваш план роботи.
  • Грант не підлягає поновленню.
  • Будь ласка, зверніть увагу на планування часу, що фінансовані перебування мають бути завершені не пізніше січня 2024 року .

Розмір фінансування

• Щомісячні виплати
    2000 євро для асистентів викладачів, доцентів і викладачів,
    2150 євро для професорів
  • Допомога на проїзд , якщо ці витрати не покриває країна походження або інше джерело фінансування
  • У разі інвалідності або хронічної хвороби: субсидія на додаткові витрати, які є результатом інвалідності або хронічної хвороби та не покриваються іншими постачальниками фінансування: Додаткова інформація
  • Поповнення «Зеленої мобільності» (Підтримка екологічно чистих подорожей) або часткове відшкодування компенсаційних платежів за авіаперельоти
  • Інші платежі не можуть бути здійснені.

Зверніть увагу: у Німеччині медичне страхування є обов’язковим. Якщо у вас немає відповідного домашнього медичного страхування, вас застрахує DAAD. Витрати будуть вираховані з виплати стипендії.

Яким вимогам необхідно відповідати?

Будь ласка, перевірте, чи виконуються такі критерії:

• Кандидати повинні працювати в університеті або інституті вищої освіти у своїй країні.
  • Дослідницький проект має бути узгоджений з академічним приймаючим інститутом у Німеччині. Ви повинні бути забезпечені робочим місцем.

Процедура подання заявки

Документи для завантаження на портал DAAD:

• Онлайн форма заявки
  • Повне резюме в табличній формі (макс. 3 сторінки)
  • Перелік наукових публікацій (макс. 3 сторінки)
  • Вичерпна заява про дослідницький проект (не більше 10 сторінок). Також прочитайте нашу важливу інформацію для претендентів на стипендію / розділ B, пункт 2 .
  • Розклад часу та маршрут (приймаючі інститути / академічні хости) запланованого наукового перебування
  • Підтвердження від академічної організації в Німеччині; підтвердження має стосуватися вашого проекту та гарантувати, що приймаючий інститут у Німеччині надасть вам робоче місце.
  • Переклад документів, поданих національною мовою, німецькою або англійською (завантажується разом із відповідними документами)
  • копія атестата кандидата наук
  • Сертифікат мови дослідження (німецька, англійська чи інші)

Процедура подання заявки відбувається онлайн через портал DAAD.
Зверніть увагу, що доступ до порталу заявок з’являється лише під час поточного періоду подачі заявок. Після закінчення терміну подачі заявок портал для цієї програми буде недоступний до наступного періоду подачі заявок.

Термін подачі заявки

Терміни подачі заявок оновлюються щонайменше раз на рік. У більшості випадків вони припадають на той же період, що й минулого року. Актуальні дати:
05.01.2023
Дата відбору березень 2023. Початок фінансування з 01.06.2023.

Зверніть увагу

• Ваша заявка дійсна, лише якщо ви вчасно подасте всі необхідні документи на портал DAAD.
  • (Якщо документи потрібно надіслати поштою, надішліть їх якомога швидше.)
  • Портал DAAD закривається о 24.00. (CET або CEST) в останній день подачі заявки.
  • Неповні заявки не розглядаються. Ви несете відповідальність за те, щоб ваші заявки були повними.
  • Документи заявки залишаються в DAAD. Ваші особисті дані зберігаються DAAD відповідно до Федерального закону про захист даних і Регламенту ЄС про захист даних, якщо ці дані необхідні для обробки заявки.

Ви можете отримати доступ до порталу DAAD, натиснувши «Портал додатків». Тут ви знайдете онлайн-форму заявки, у якій ви можете ввести свої дані заявки.

Ось що вам потрібно зробити:
Зареєструватися на порталі DAAD ( Читати примітки щодо реєстрації на порталі >> )

Подати заявку онлайн на порталі DAAD ( Читати примітки щодо подання заявки на порталі >> )

• Завантажте та заповніть онлайн-форму заявки
  • Підготуйте документи для заявки
  • Якщо необхідно, перекладіть документи (якщо вони вже не німецькою чи англійською).
  • Скануйте паперові документи та зберігайте їх у форматі PDF. Зверніть увагу, що на портал можна завантажувати лише PDF-файли.
  • Завантажте заповнену анкету та інші документи заявки на портал у форматі PDF. Переклади, якщо такі є, повинні бути завантажені разом із документом, виданим мовою оригіналу.
  • Надішліть завантажені документи заявки онлайн.

Будь ласка, зверніть увагу:
якщо у вас виникли технічні питання або проблеми, з якими ваші місцеві інформаційні та консультаційні центри не змогли вам допомогти, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нашою гарячою лінією технічного порталу: +49 (0228) 882-8888 або електронною поштою portal@daad .de , працює щодня з 9:00 до 12:00 та з 14:00 до 16:00 (CET або CEST).
Будь ласка, враховуйте це, коли плануєте свою заявку.

Джерело: DAAD