Долучайся до глобальної ініціативи «Найбільший урок у світі»

Стань амбасадором та розкажи дітям про кліматичні зміни!

«Найбільший урок у світі» – це всесвітня ініціатива, що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.

Дитячий фонд ООН UNICEF реалізовує цю ініціативу з в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями. У 2021 році до реалізації проєкту долучиться AIESEC в Україні.  Проєкт сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.

А чи розказували тобі у школі про те:

•   який вплив мають дії кожного на кліматичні зміни світу?
  •   як звичайний школяр може перероблювати сміття?
  •  як можна долучатися до глобальних змін ще у шкільному віці?

Тепер настав твій час стати “досвідченим дорослим” та поділитися з дітьми своїми знаннями.

Амбасадори «Найбільшого уроку в світі» – це молоді люди від 16 до 30 років, яких турбують глобальні проблеми, та які проведуть урок в школах, де розкажуть школярам про Цілі сталого розвитку, та як навіть маленькі побутові дії можуть покращити довкілля.

Бути амбасадором “Найбільшого уроку у світ” це:

•  можливість кинути собі виклик та спробувати себе у ролі спікера
  •  незабутній досвід волонтерства
  •  мережа однодумців, які хочу робити позитивні зміни на світ
  •  можливість стати 1 із 2000 амбасадорів з усієї України та долучитися до активної молодіжної спільноти
  •  сертифікат учасника міжнародної ініціативи сертифікат від AIESEC та UNICEF

Ставши амбасадором ти зможеш долучитися до Всеукраїнської вступної конференції. На ній круті спікери від компаній розкажуть про те, як зменшити наслідки кліматичних зміні та змотивують діяти локально, аби покращити ситуацію глобально. Досвід бути амбасадором допоможе тобі стати тим екологічно свідомим дорослим, який розкаже дітям про кліматичні зміни у світі та як ми можемо впливати на них.

Детальніше за посиланням: https://aiesec.ua/worldslargestlesson#services-1