Допомога українським студентам від Університету Вітовта Великого

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Допомога українським студентам від Університету Вітовта Великого

Університет Вітовта Великого (VDU) готовий допомагати українцям. Ще у 2020 році VDU створив фонд допомоги для підтримки студентів, що стали жертвами репресій уряду Білорусі. Тепер фонд  також підтримує студентів, які постраждали від війни Росії в Україні.

Для теперішніх студентів університет може:

• Надати стипендії (студенти повинні мати банківський рахунок у Литві або рахунок іншої країни ЄС)
  • Забезпечити проживання в університетському гуртожитку
  • Надати знижки або звільнити студентів від плати за навчання
  • Надати знижки або звільнити від плати за проживання в гуртожитку VDU
  • Допомогти влаштуватися на роботу в Литві
  • Надати психологічну допомогу
  • Надати іншу допомогу

Щоб отримати підтримку, студенти повинні заповнити форму заявки та подати її за адресою: srd@vdu.lt

Для новоприбулих студентів університет може:

• Забезпечити проживання в університетському гуртожитку
  • Надати знижки або звільнити студентів від плати за навчання
  • Надати знижки або звільнити від плати за проживання в гуртожитку VDU (тільки для новоприбулих студентів)
  • Допомогти влаштуватися на роботу в Литві
  • Надати психологічну допомогу
  • Надати іншу допомогу

БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ ЛИТОВСЬКОЇ МОВИ

Університет Вітаутаса Великого пропонує короткі інтенсивні курси базової литовської мови (30 академічних годин) з нуля. Мета курсів: дати базові знання литовської мови (A 1.1) – це допоможе слухачам почуватися вільно в Литві.

Інтенсивні курси ведуть вчителі-волонтери. На курсах слухачі навчаться представлятися, надавати основну інформацію про себе, запитувати про ціни та як орієнтуватися в місті, замовляти їжу, а також інші корисні щоденні вирази литовською.

Цей інтенсивний курс фокусується на навичках слухання і говоріння та дозволить пірнути у соціокультурний контекст литовської мови.

Заняття проходитимуть онлайн та вживу (Каунас, Вільнюс) згідно розкладу, узгодженого з групою. Заняття безкоштовні.

Приєднуйтесь і почувайтесь у Литві як вдома!

Реєстрація на курси тимчасово припиняється, але незабаром вона буде поновлена –  слідкуйте за анонсами.

Детальніше: VDU