Дослідницькі стипендії для молодих кандидатів наук

Це можливість продовжити свою дослідницьку діяльність в Університеті Констанц у Німеччині. Молоді українські науковці, які постраждали внаслідок війни росії проти України, зможуть отримати стипендію розміром 2 000 євро та протягом шести місяців працювати над дослідженням, користуватися бібліотекою та власним робочим місцем в офісі інституту. Ви можете приїхати разом із сім’єю.

Стипендією опікується Zukunftskolleg — Інститут перспективних досліджень при Університеті Констанц.

Що ви отримаєте?

• Щомісячну стипендію розміром 2 000 євро.
  • Додаткові щомісячні виплати по догляду за дитиною розміром 194 євро на одну дитину.
  • Покриття витрат на проїзд.
  • Доступ до бібліотек та технічних ресурсів університету.
  • Зручний робочий простір.
  • Можливість реалізувати власний проєкт.

Хто може взяти учать?

Ви можете отримати стипендію, якщо:

• ви  офіційно працевлаштовані в українському академічному закладі;
  • ви отримали ступінь кандидата наук не раніше 2017 року;
  • ваш дослідницький проєкт пов’язаний з дисциплінами, представленими в Університеті Констанц.

Що потрібно для учаасті?

• Резюме.
  • Супровідний лист, де ви також зазначите ваше поточне місце проживання, скільки плануєте працювати над проєктом та чи плануєте приїхати з сім’єю.
  • Опис дослідницького проєкту, над яким ви будете працювати — об’ємом до 200 слів.
  • Довідка про працевлаштування з університету.
  • За можливості, сертифікат, який підтверджує ваш докторський ступінь.

Документи мають бути заповнені англійською мовою. Дізнайтеся більше про вимоги до заявки тут.

Як подати заявку?

Надішліть документи одним листом на zukunftskolleg@uni-konstanz.de. Кожен документ потрібно перевести в PDF і відправити окремим файлом. Заявки розглядаються постійно.

Кінцевий термін: 31 серпня 2022 о 23:59 за київським часом

Зверніть увагу!

• Якщо ви не можете виїхати з України, ви можете долучитися до програми дистанційно.

Джерело: Дім Європи