Дистанційні стипендії для дослідників з України

Hanse-Wissenschaftskolleg – Інститут перспективних досліджень (HWK) у Дельменгорсті, Німеччина, надає кілька стипендій для дослідників, чия робота перервана або перешкоджається війною в Україні (або внаслідок втечі з України). Ці стипендії мають на меті сприяти дослідникам для продовження наукової роботи.

I. Що пропонується?

•  Нерезидентні стипендії тривалістю від 6 до 10 місяців, стипендія 1500 євро на місяць.
  •  Стипендіальний проект можна здійснити будь-де, де є можливість – в Україні, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні.
  •  За бажанням пропонується підтримка у налагодженні контактів з дослідниками регіону Бремен – Дельменгорст – Ольденбург; у виняткових випадках за наявності житла, тимчасове перебування в HWK.

ІІ.Хто може подати заявку?

Дослідники всіх етапів кар’єри (повинен мати ступінь доктора філософії або еквівалент) і з усіх дисциплін які працювали в університеті чи іншій науково-дослідній установі в Україні на момент спалаху війни та які через війну не можуть продовжувати роботу (втеча, знищення інститутські будівлі тощо).

III. Які документи необхідно подати?

•  CV з детальною інформацією про професійну ситуацію на початку війни (максимум 5 сторінок) і поточну адресу, включаючи адресу електронної пошти
  •  Список публікацій (не більше 5 сторінок)
  •  Опис області дослідження та проекту, над яким будете працювати під час отримання стипендії (мінімум 2, максимум 10 сторінок)
  •  Короткий опис поточної професійної ситуації або ризикової ситуації відповідно (приблизно 1 сторінка)
  •  За наявності: назви потенційних партнерів по співпраці в наукових установах Бремен – район Дельменхорст – Ольденбург.

IV. Як подаються та оформляються документи?

• Документи заявки надсилаються електронною поштою (бажано всі в одному узагальненому PDF-файлі) на адресу sekretariat@hanse-ias.de. Заявки можна подавати англійською або німецькою мовами.
  • Заявки обробляються та оцінюються на безперервній основі, доки не буде присуджено всі стипендії. HWK прагне повідомити всіх заявників про результати не пізніше ніж через 4 тижні після отримання аплікаційної форми.

V. У вас є запитання?

Для отримання детальної інформації про Hanse-Wissenschaftskolleg (HWK), будь ласка, відвідайте https://hanse-ias.de/

Якщо у вас виникли запитання щодо нерезидентних стипендій, звертайтесь до Пані Christina Islam

+49 (0) 4221 9160-108 sekretariat@hanse-ias.de