EU Study Days: єврошкола для школярів, студентів та аспірантів

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > EU Study Days: єврошкола для школярів, студентів та аспірантів

Це шанс дізнатися більше про ЄС для студентів та учнів старших класів. Ви також знайдете однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати проєкти та будувати майбутнє України як європейської держави.

Навчання відбуватиметься з 20 вересня по 31 жовтня 2022 року. На вас чекають активні дискусії, живе спілкування та лекції дипломатів та провідних експертів з ЄС та України. Участь — безкоштовна.

Програмою опікується Представництво ЄС в Україні.

Що я отримаю?

• 10 навчальних модулів, які складаються з лекцій провідних експертів, відкритих дискусій, творчих майстерень, дебатів, ігор та тестів на перевірку знань.
  • Сертифікат про проходження курсу. Якщо ви навчаєтеся в університеті-партнері програми, курс можуть зарахувати до одного із предметів.
  • Студенти та аспіранти вишів разом з випускниками попередніх років візьмуть участь у конкурсі на реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, запобігання дезінформації, комунікації тощо.
  • 20 найкращих учасників відвідають літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Хто може взяти участь?

Організатори чекають на заявки від:

• учнів 9-11 класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій;
  • студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання.

Умови участі

• Заповнена заявка.
  • Знання англійської мови на рівні B1-C1.
  • Онлайн-тест на перевірку знань на європейську тематику.

Як подати заявку?

Заповніть онлайн-форму:

Ви отримаєте результати конкурсу на електронну пошту не пізніше 18 вересня 2022 року. Організатори оберуть 40 школярів та 40 студентів. Дедлайн: 10 вересня 2022 о 18:00 за київським часом

Зверніть увагу!

Ви не можете подати заявку, якщо вжебрали участь у програмі EU Study Days.

Джерело: Дім Європи