EU Study Days: єврошкола для студентів

Це шанс дізнатися більше про ЄС для студентів та учнів старших класів. Ви також знайдете однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати проєкти та будувати майбутнє України як європейської держави.

Навчання відбуватиметься з 19 лютого по 8 квітня 2024 року. На вас чекають активні дискусії, живе спілкування та лекції дипломатів та провідних експертів з ЄС та України, які розкажуть про підтримку та пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України. Участь — безкоштовна.

Програмою опікується Представництво ЄС в Україні.

Що можна отримати?

• 10 навчальних модулів, які складаються з лекцій провідних експертів, відкритих дискусій, творчих майстерень, дебатів, ігор та тестів на перевірку знань.
  • Сертифікат про проходження курсу. Якщо ви навчаєтеся в університеті-партнері програми, курс можуть зарахувати до одного із предметів.
  • Можливість прокачати свої м’які навички, які необхідні для успішної кар’єри.
  • Інформацію про освітні та культурні програми, а також інші можливості ЄС для молоді.
  • 20 найкращих школярів та 20 найкращих студентів відвідають офлайн-школу, яка відбудеться у квітні 2024 року.

Хто може взяти участь?

Організатори чекають на заявки від:

• учнів 9-11 класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які цікавляться європейською інтеграцією та мають високі досягнення у навчанні;
  • студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання за спеціальністю міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, міжнародні студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія або журналістика.

Що потрібно для участі?

• Заповнена заявка.
  • Знання англійської мови на рівні B1-C1.
  • Онлайн-тест на перевірку знань на європейську тематику.

Як подати заявку?

До 11 лютого заповніть онлайн-форму:

Це перший етап конкурсу. Якщо ваша заявка зацікавить організаторів, вам надішлють посилання на проходження онлайн-тесту на перевірку знань на європейську тематику.

Зверніть увагу!

• Ви отримаєте результати конкурсу на електронну пошту не пізніше 18 лютого. Організатори оберуть 40 школярів та 40 студентів.
  • Ви не можете подати заявку, якщо вже брали участь у програмі EU Study Days.

Джерело: Дім Європи