Flying University for Ukrainian Students (FUUS)

Метою FUUS є підтримка українських студентів, яким війна заважає або перешкоджає навчатися. Онлайн-курси англійською мовою проводитимуться на безоплатній основі видатними професорами з американських університетів та коледжів. Студенти-учасники можуть:

• поглибити свої знання з актуальних та академічно значущих тем
  • дізнатися про інші культури та встановити інтелектуально продуктивні контакти з іншими українськими студентами та американськими викладачами
  • підвищити свою компетентність у використанні академічної англійської мови

Курси відбудуться у квітні-травні 2023 року у формі онлайн-семінарів англійською мовою для студентів старших курсів гуманітарних та соціальних наук. Групи складатимуться з 12 студентів. Від студентів вимагається активна участь у дискусіях, аналіз прочитаної літератури та написання короткого есе. Студенти, які виконають вимоги курсу, отримають сертифікат про його завершення.

Студенти можуть подавати заявки тільки шляхом заповнення електронної форми тут.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 березня 2023 року

Курси: