Фонд економічної освіти Mannkal та «Економісти для України» приймають заявки на конкурс «Ідеї мають наслідки»

За інформацією Міністерства закордонних справ України, отриманою листом від 15.09.2023 No 620/14-830-110324, Тюлейнським університетом (м. Новий Орлеан, США) для українських студентів проводиться конкурс «Ideas Have Consequences Contest».

Переможець і п’ять найкращих фіналістів представлять свої проекти на одному вибраному заході Free Market Road Show (FMRS) у квітні/травні 2024 року. Переможець, обраний комітетом із нагородження, отримає безкоштовну поїздку в обидві сторони та проживання в Перті, Мельбурні та Сідней, Австралія, для публічних презентацій.

Кінцевий термін подачі заявок на участь – 20 жовтня 2023 року.

Про конкурс

Конкурс «Ідеї мають наслідки» спрямований на визнання та заохочення стипендій для студентів бакалаврату, розробку офіційних дослідницьких проектів і програмних документів для відновлення післявоєнної економіки України. Фундація економічної освіти Mannkal та «Економісти для України» запрошують написати есе, які досліджують, просувають, оскаржують або застосовують ідеї післявоєнної реконструкції.

Організатори сподіваються, що студенти зможуть розвинути пропозиції, зроблені Роном Меннерсом AO у виступі на Warsaw/Kyiv Free Market Road Show щодо створення/визначення/розробки політики для відбудови післявоєнної економіки України.

Умови участі

Конкурс «Ідеї мають наслідки» відкритий для студентів і недавніх випускників будь-якої спеціальності. Учасники повинні бути зараховані до бакалаврату протягом 2023 року. Вони не повинні мати ступінь бакалавра або еквівалентний ступінь станом на 31 січня 2023 року. Студенти, які закінчили навчання наприкінці весни або влітку конкурсного року, мають право. Статті, написані у співавторстві з викладачами чи аспірантами, розглядатися не будуть.

Участь у заходах Free Market Road Show: Презентація статті на заходах Free Market Road Show є важливою складовою конкурсу. Заявки студентів, які не бажають брати участь у заходах, розглядатися не будуть.

Правила та інструкції подання

• Есе мають бути єдиною та оригінальною роботою учасника та не публікуватися раніше.
  • Есе мають бути у форматі наукової статті чи аналітичного документу з будь-яким стандартним форматом цитування.
  • Есе можуть бути написані спеціально для конкурсу або з попередніх курсових робіт (наприклад, курсових робіт, дослідницьких проектів, дипломних робіт тощо).

Будь ласка, надайте таку ідентифікаційну інформацію за допомогою опитування Qualtrics:

• Назва есе
  • Ім’я автора
  • Авторський університет
  • Контактна інформація автора – (поштова адреса, адреса електронної пошти та номер телефону) і Есе Кількість слів.

Назва есе та анотація мають бути на першій сторінці. Інша частина тексту не повинна містити жодної ідентифікаційної інформації. Есе, коротші за 4000 слів або довші за 12 000 слів, розглядатися не будуть.

Статті необхідно надіслати у форматі PDF за допомогою опитування Qualtrics до п’ятниці, 20 жовтня 2023 року.

Детальніше за посиланням.

Джерело: Лист МОН України