GFPS: навчання за обміном у Польщі

Це можливість на семестр поїхати на навчання за обміном до Польщі.

Якщо ви знаєте польську, гарно навчаєтеся, та хочете втілити креативну наукову роботу — подавайтеся. У вас буде 2250 злотих на місяць, шанс повчитися в університеті мрії та впевненість, що організатори допоможуть розв’язати будь-яке питання.

Навчання розпочнеться влітку 2024 року. Стипендія також підійде студентам, які навчаються в Польщі.

Стипендіями опікується GFPS-Polska — Спілка студентських обмінів у Центральній та Східній Європі.

Що можна отримати?

• Щомісячну стипендію розміром 2250 злотих.
  • Семестр в одному з державних університетів Польщі.
  • Два семінари — на початку та в кінці семестру.
  • Можливість реалізувати свій науковий проєкт: написати невелику наукову роботу, провести дослідження або записати подкаст.

Хто може взяти участь?

Організатори запрошують українських студентів та докторантів, які:

• мають українське громадянство;
  • підходять по віку: до 26 років — для студентів, та до 30 років — для докторантів;
  • навчаються на очній формі навчання в українському або польському університеті;
  • мають активну громадську позицію та поділяють європейські цінності;
  • вільно володіють польською мовою.

Що потрібно для участі?

•  Заявка, заповнена польською мовою.
  • Резюме.
  • Мотиваційний лист польською та українською мовою — до однієї сторінки.
  • Короткий опис ідей семестрового проєкту польською та українською мовою — до однієї сторінки.
  • Довідка про середній бал.
  • Сертифікат, який підтверджує рівень володіння польською.

Як подати заявку?

Зберіть усі документи в один PDF-файл та надішліть на stypendia@gfps.pl.

Кінцевий термін:10 жовтня 2023 о 23:59 за київським часом

Якщо ваша заявка запам’ятається організаторам, вас запросять на онлайн-співбесіду польською мовою.

Зверніть увагу!

• Вам потрібно обрати три університети, в яких ви хотіли б навчатися. Чекліст для університету: державний, приймає іноземних студентів, має потрібний факультет та усе необхідне для втілення вашого проєкту.
  • Якщо ви навчаєтеся в Польщі, зазначте ваш університет в заявці.

Джерело: Дім Європи