Girls Diplomatic Academy 1.0

«Girls Diplomatic Academy 1.0» – це проєкт, який реалізується ГО «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni Network за підтримки Європейського Союзу та сприяння Міністерства закордонних справ України.

Дипломатія та міжнародні відносини стали невід’ємною частиною нашого життя. Від подій на міжнародній арені залежить наше теперішнє і майбутнє.

Але як розібратись у всьому хаосі, що там відбувається, і не втратити контроль над своїм життям, особливо якщо «міжнародні відносини» не є «справою всього твого життя», або принаймні твоя спеціальність звучить по-іншому?

«Girls Diplomatic Academy 1.0» – це проєкт, який має на меті допомогти тобі зрозуміти, що відбувається навколо та не втратити себе. Зокрема, ти прокачаєш свої скіли щодо того, як не дати зробити з себе жертву маніпуляцій як у контексті війни, яку росія розпочала проти України, так і в глобальному міжнародному контексті.

Якою є структура проєкту?

• 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей з крутими спікерами та спікерками

• командні креативні завдання між зустрічами

• постійне спілкування та підтримка в чаті

• трішки загадковості

• офіційний випускний у Києві для найбільш вмотивованих

Що буде обговорюватися під час зустрічей?

• вступ до дипломатії (11 лютого)

• українська дипломатія: чи існує та які успіхи? (25 лютого)

• “чоловічий клуб”, або чи є місце в сфері дипломатії для жінок? (11 березня)

• ефективна комунікація: емоційний інтелект та дипломатичний протокол (25 березня)