Goethe-Institut безмежно солідарний з Україною і пропонує мовні курси для громадян України, які змушені були покинути Україну через вторгнення Росії і які вже перебувають у Німеччині або планують туди виїхати. Таким чином Goethe-Institut хоче надати їм конкретну підтримку, коли вони прибудуть до Німеччини.

Для українців Goethe-Institut в Україні пропонує курси «Німецька мова для початківців» (A1-A2) в онлайн-форматі за спеціальною ціною 7 грн. або 0,25 євро. Курси орієнтовані на дорослих, дітей та молодь.

Пропозиція розрахована на всіх громадян України (підтверджується паспортом). Початок курсів 21 березня та 18 квітня.

Детальніше:  Goethe-Institut