Грант для навчання за магістерською програмою в Міжнародному університеті туризму та культурної спадщини «Шовковий Шлях» (Республіка Узбекистан)

З метою розширення співпраці в галузі освіти та зміцнення взаємних дипломатичні відносини між державами-членами ШОС, державами-спостерігачами та партнерами по діалогу, Президент Республіки Узбекистан присудив 85 освітніх грантів для магістрів університету «Шовкового шляху».

Міжнародний університет туризму та культурної спадщини «Шовковий шлях» у Самарканді є першим державним університетом з англійською як основною мовою навчання. Провідні міжнародні викладачі та викладачі запрошуються для проведення різноманітних тренінгів та програм підвищення кваліфікації.

Беручи до уваги важливість двосторонніх відносин між урядами, Університет планує присудити грантове місце (на весняний семестр 2023 р.) видатним кандидатам з України. Подача заяв на весняний семестр 2023 (початок занять у лютому) приймаються до 20 січня 2023 року.

Доступні такі освітні програми:

• Логістика в туризмі
  • Туризм
  • Музейні дослідження
  • Управління культурною спадщиною
  • Креативна індустрія
  • Археологія

Необхідні документи для подачі заявки:

1. Документ, що посвідчує особу (паспорт/ID-картка)’,
2. Диплом бакалавра;
3. Фото 3х4;
4. CV претендента (контакти та e-mail претендента для подальшого зв’язку)\
5. Сертифікат про знання мови (IELTS- 6.0, CEFR – B2, TOEFL iBM – 72 бали)’,
6. Есе (плани після закінчення навчання на тему «Сприяння розвитку туризму країн ШОС», обсяг 1-1,5 сторінки).

Примітка. Абітурієнти повинні завантажити електронні копії вищезазначених документів на сайті приймальної комісії: http://admissions.univ-silkroad.uz

Для отримання додаткових запитів та інформації ви можете звернутися до університету електронною поштою: admission@univ-
silkroad.uz або за телефоном +99866 240-67-78.

Джерело: MINISTRY OF TOURISM AND CULTURAL HERITAGE OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN