ГРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЄКТАХ БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ «КУСАНОНЕ»

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > ГРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЄКТАХ БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ «КУСАНОНЕ»

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проєктів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що розвиваються. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проєктам, що пропонуються різними організаціями – як неурядовими організаціями, так і місцевими органами влади. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проєктам розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-дослідні інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проєктів розвитку цих організацій.

Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проєкти розвитку.

Приклади потенційних реципієнтів допомоги: місцеві та міжнародні неурядові організації (незалежно від країни приналежності), лікарні, початкові школи, науково-дослідні інститути та інші неприбуткові організації.

СФЕРА ПРОЄКТІВ

1) Всі проєкти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах:

• медична допомога
  • освіта
  • надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду
  • суспільний добробут
  • навколишнє середовище

Кілька прикладів (неповний список) пріоритетних проєктів:

• ремонтно-оздоблювальні роботи та постачання обладнання початковим школам
  • постачання медичного обладнання лікарням
  • професійне навчання людей з інвалідністю

Також, особлива увага приділяється проєктам по залученню жінок до суспільно-корисної діяльності.

2) У кожній окремій країні пріоритетні сфери можуть визначатись Посольством Японії відповідно до потреб розвитку цієї країни.

Детальніше за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html