Грантова програма Гейтса в Кембриджі

До 5 січня 2023 року можна подати заявки на стипендію Gates Cambridge Scholarship 2023/24 .

GCS – це повністю фінансована стипендія для американських та іноземних студентів для отримання магістерської та докторської програм. Ступінь Кембриджського університету у Великій Британії. Цю стипендію фінансують Білл Гейтс  і Мелінда. Усі учасники з-за меж Великобританії мають право на стипендію Фонду Білла та Меліни Гейтс. Ви повинні подати заявку на курс у Кембриджському університеті та вибрати «Gates Cambridge Scholarship» на порталі стипендій. Гейтс Кембридж має доступ до повної заявки на вступ і фінансування під час розгляду заявок.

Щороку Білл Гейтс присуджує 80 повних стипендій без IELTS з будь-якого предмету в Кембриджському університеті, який покриває авіаквитки, проживання, плату за навчання, візу, страхування на лікування тощо. Це найбільша пожертва університету Великої Британії. Для стипендії магістра Гейтса максимальна тривалість  становитиме 2 роки, тоді як для докторської стипендії Гейтса. Стипендія до 4 років .

Кембриджська стипендія Гейтса для іноземних студентів покриває повну вартість навчання в Кембриджі. Він також забезпечує додаткове, дискреційне фінансування. Він покриває такі витрати:

• Композиція університету за відповідною ставкою
  • Допомога на утримання для самотнього студента
  • Один авіаквиток економ- класу в обидві сторони на початку та в кінці курсу.
  • Вартість в’їзної візи та вартість імміграційного медичного збору
  • Фінансування академічного розвитку: від £500 до £2000, залежно від тривалості вашого курсу, для відвідування конференцій і курсів. (сума змінюється)
  • Сімейна допомога: до £10 120 на першу дитину та до £4320 на другу дитину (ставка 2020-21). Фінансування партнера не передбачається.
  • Практична діяльність: Ви можете подати заявку на збереження матеріальної допомоги під час реалізації власної практичної діяльності в рамках Ph.D. програми (Фонд не фінансує інші витрати на ведення практичної діяльності, оскільки вони повинні фінансуватися за рахунок комісії університету).
  • Фінансування материнства/батьківства: якщо вам це потрібно, ви можете подати заяву на перерву у навчанні на термін до 6 місяців і продовжувати отримувати допомогу протягом цього часу.
  • Фінансування труднощів : для непередбачених труднощів.

Напрями навчання та спеціальності

Стипендія Гейтса Кембриджа в 2023 році пропонує всі напрямки навчання, доступні в університеті. Ні для кого немає академічних обмежень.

Ви можете знайти список шкіл і факультетів, які доступні в Кембриджському університеті Гейтса.

• Школа мистецтв і гуманітарних наук
  • Школа гуманітарних і соціальних наук
  • Школа біологічних наук
  • Школа фізичних наук
  • Школа клінічної медицини
  • Школа технологій
  • Інституції, незалежні від будь-якої школи
  • BioMedical
  • Біологічний
  • Інженерія (всі галузі)
  • Наука
  • IT
  • Гуманітарні науки
  • Мистецтво
  • Громадські науки
  • Археологія
  • Архітектура
  • Ісламознавство
  • Астрономія

Ви можете перевірити про відділи від А до Я ( тут )

Хто може подати заявку на стипендію Гейтса?

• Громадянин будь-якої країни за межами Сполученого Королівства.
  • Подання заявки на отримання одного з наступних курсів денної форми навчання в Кембриджському університеті:
    • доктор філософії
    • MSc/MLitt
    • Аспірантура (магістр)
  • Академічна досконалість: Кандидати повинні продемонструвати докази академічної досконалості (через свої стенограми, рекомендації та досвід)
  • Причини вибору курсу : Ви повинні бути в змозі навести вагомі аргументи на користь певного ступеня післядипломної освіти в Кембриджі.

Необхідні документи (матеріали заявки)

Терміни

Останній термін подачі заявки на стипендію Гейтса Кембриджа на 2023/24 роки для заявників із США, які проживають у США, – 12 жовтня 2022 року.

Остання дата для всіх інших міжнародних заявників залежить від обраного ними курсу. Більшість із них мають кінцевий термін або 2 грудня 2022 року, або 5 січня 2023 року

Як подати заявку

• Спершу вам потрібно подати заявку на курс/вступ до Кембриджського університету через університетський портал для випускників.
  • Щоб подати заявку, ви можете переглянути всі курси ( тут )
  • Завантажено коротке відео про процес подання заявки ( тут )

Джерело: https://opportunitiescorners.info/gates-cambridge-scholarship-2023/