Гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції

Це гранти, що фінансують академічну співпрацю вишів з України і Швеції. Ви отримаєте до 1 000 000 шведських крон, що покриють організацію конференцій і воркшопів, стажування, навчальні візити, заробітні плати, візові витрати та багато іншого. Грантами опікується Шведський інститут.

Що я отримаю?

• Від 100 000 до 300 000 шведських крон, щоб протягом року започаткувати нове партнерство, розробити ідею співробітництва, втілити підготовчий або пілотний проєкт. Категорія Seed project.
  • Від 500 000 до 1 000 000 шведських крон, щоб протягом 18 місяців втілити вже пропрацьовані ідеї з вишами, з якими ви маєте досвід спільної роботи. Категорія Collaborative project.

Я можу взяти участь?

Це гранти для партнерств українських та шведських університетів. Якщо ви подаєтесь в категорію Collaborative project, потрібно також залучити партнера з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови або Росії.

Що потрібно для участі?

Основним заявником має виступати шведський університет, але заявку слід готувати спільно.

Як подати заявку?

Шведський партнер повинен зареєструватися на порталі і заповнити онлайн-форму англійською мовою. Листи-підтвердження можна надіслати на si@si.se після подачі заявки, але не пізніше 7 жовтня 2021. Не забудьте вказати номер вашої заявки в темі листа.

Кінцевий термін: 30 вересня 2021 о 23:59 за київським часом

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/235