Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Гранти міжнародної мобільності для професіоналів у сфері освіти і роботи з молоддю

Грант міжнародної мобільності — це ваш квиток на омріяний професійний захід у ЄС або Великій Британії. Відвідуйте конференції та тренінги, знайомтеся з провідними експертами та колегами, робіть дослідження і презентуйте здобутки, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими колегами. Ми допоможемо із витратами, щоб вам не довелося перейматися через гроші.

Читайте путівник конкурсом та подавайтеся — ми чекаємо на ваші надихаючі заявки.

Щоб дізнатися про тонкощі грантів та поставити запитання їхнім менеджеркам, долучайтеся до прямого ефіру у фейбуці о 16:00 у вівторок, 26 вересня.

Що можна отримати?

До 4000 євро на квитки, житло, харчування, візи, страхування та квитки на події.

Хто може взяти участь?

Запрошуємо:

• педагогів та керівників дошкільних закладів, шкіл, позашкільних закладів, професійно-технічних закладів, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, закладів неформальної освіти;
  • керівників та співробітників молодіжних центрів, організацій, просторів та кластерів;
  • молодіжних працівників об’єднаних територіальних громад, обласних, районних та міських державних установ.

Що потрібно для участі?

• Резюме.
  • Опис та структурований план подорожі.
  • Підтвердження від партнера з ЄС чи Великої Британії: запрошення на стажування, програма конференції тощо.

Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі.

Перш ніж подати заявку, прочитайте путівник конкурсом. Там — більше інформації про суму гранту, особливості виплат на різні юридичні особи, звітування та секрети, що допоможуть виграти конкурс.

Кінцевий термін: 13 жовтня 2023 о 15:00 за київським часом

Зверніть увагу!

• З’їздіть у подорож між 15 грудня 2023 та 15 червня 2024 року.
  • Під час воєнного стану діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Ми не гарантуємо дозволу на виїзд, але можемо надати лист-підтвердження про фінансування подорожі. Подача документів за вами.
  • 25 вересня ми відкриваємо конкурс на гранти на персональні проєкти. Якщо вам не зручно подорожувати або ви маєте ідею проєкту, який можна втілити в Україні — подавайтеся.

Джерело: Дім Європи